سوئیس گردشگری در منطقه زوریخ و ژنو

زوریخ بزرگترین شهر سوئیس

زوریخ علاوه بر اینکه بزرگترین شهر سوئیس می باشد بزرگترین مرکز تجارت و اقتصاد دنیا نیز محسوب می شود. مردمان این شهر از هر نظر دارای سطح زندگی مطلوبی هستند. جاذبه های زیادی در زوریخ وجود دارد که باعث رونق گردشگری این شهر شده است و تور گردشگری بسیاری را به سوی خود جلب می کند. دریاچه زوریخ که از میان این کلان شهر عبور می کند به آن زیبایی منحصر به فردی داده است. شما می توانید از تور قایق رانی برای تفریح در این دریاچه زیبا و دیدن برج ها و کاخ های کرانه آن بهره ببرید.

سوئیس گردشگری در منطقه زوریخ و ژنو 

نام چند جاذبه ی محبوب تور زوریخ 

همانطور که گفتیم زوریخ دارای جاذبه های فراوانی است که از آن ها می توان به برج ساعت، کلیسای زوریخ و برج های دوقلویش، کلیسای فرامنستر، موزه هنر و موزه ملی سوئیس و موزه هایدی، باغ وحش، کوه زیبای یوتلیبرگ و هتل متفاوتی که در بالای آن قرار دارد اشاره کرد. خیابان بانوف استراس  یکی از جاذبه های زوریخ می باشد که بسیار مورد علاقه گردشگران تور خارجی و تور داخلی است زیرا در آن برترین و گرانترین مراکز خرید، رستوران، کافه و هتل وجود دارد.

سوئیس گردشگری در منطقه زوریخ و ژنو 

جاذبه های گردشگری ژنو بهشت سوئیس

کلان شهر ژنو دومین شهر بزرگ و معروف کشور سوئیس می باشد که در کنار دریای زیبای ژنو به یک قطب گردشگری مهم تبدیل شده است. شهر ژنو یکی از برترین گزینه های تور نوروزی می باشد و بیشتر گردشگران مایل هستند تعطیلات نوروزی خود را در سواحل درای ژنو سپری کنند. در کرانه دریای ژنو می توانید به دیدن قصر چیلون بروید و نیز در سواحل دریا به تماشای فواره های آب به ارتفاع حدود صد و پنجاه متر که از درون این دریاچه به آسمان  پرتاب می شوند، بنشینید. دریاچه ژنو از برترین جاذبه های کشور سوئیس می باشد و نیز یکی از مقاصد اصلی تور گردشگری است.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها