سوئد کشور مهاجران فارسی زبان

در مورد تور سوئد باید بگوییم که هر گردشگری به دنبال سفر به کشوری است که پر از جاذبه های دیدنی باشد، کشور سوئد از کشورهایی است که به خاطر جاذبه های فراوان و تعداد زیادی از افراد فارسی زبان از کشورهای ایران و افغانستان که در سوئد زندگی می کنند، مورد توجه گردشگران در تورهای خارجی قرار می گیرد. برای سفر با تور سوئد می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما و یا سفر چند تکه ای استفاده کنید. از جاذبه های تور لحظه آخری سوئد این کشور زیبا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

سوئد کشور مهاجران فارسی زبان 

استکهلم در تور سوئد

از جذابیت های تور سوئد می توانیم به دریاچه بی نظیر دیستریکت، کوه های پر از درخت، جلگه های  حاصل خیز اسکانیا و هزاران جاذبه دیگری که به این کشور لقب نگین زیبای اسکاندیناوی را اختصاص داده اشاره کنیم، برای دیدن از همه این زیبایی ها بهتر است از قبل یکی از هتل های دیپلمات و نوبیس را برای اقامت رزرو کنیم. از جذابیت های مورد توجه گردشگران تور ارزان سوئد وجود تعداد زیادی پل متصل به هم است که پایتخت سوئد را تشکیل داده است. از جاذبه های تاریخی می توانیم به ساختمان پادشاه و ساختمان گلوبن اشاره کنیم.

گوتنبرگ در تور سوئد

یکی دیگر از شهرهای سوئد که در تور سوئد مورد بازدید قرار می گیرد، شهر گوتنبرگ می باشد. جاذبه های طبیعی مانند موزه شیک و هنری استرندورکت، فانوس پاترنوستر را نام برد. یکی از دلایل منحصر به فرد بودن این کشور تفاوت ساعت شبانه روز در فصول مختلف است که در تابستان روزها به حدود ۱۸ ساعت می رسد و در پاییز حدود ۶ ساعت می باشد.

سوئد کشور مهاجران فارسی زبان 

مالمو شهر تاریخی

از جذابیت ها شهر مالمو در تور سوئد وجود ساختمان های قدیمی که به دوران کهن موبوط است، جدید در کنار یکدیگر است، یکی از این آثار قدیمی قلعه مالموس اسلات است. وجود تونل های تودرتو از دیگر جاذبه های تارخی مالمو به حساب می آید. اصلی ترین جاذبه این شهر ساختمان ترنینگ اثر تورسو که به شکل مارپیچ است، می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها