سوئد کشوری امن و زیبا

در تور خارجی می توان با قاطعیت گفت یکی از بهترین گزینه ها تور سوئد می باشد و سوئد مناسب ترین کشور برای لذت بردن از ورزش های زمستانی می باشد. برای بازدید از جاذبه های که داستان های افسانه ای بسیاری دارند می توانید با رزرو بلیط هواپیما به این کشور سفر کنید. این کشور به خاطر پایین بودن نرخ جرم در جهان شهرت دارد. جاذبه هایی که در تور سوئد، کشور سردسیر شمالی می توانید تجربه کنید شامل موارد زیر می باشد.

سوئد کشوری امن و زیبا 

جزایر استکهلم در تور سوئد

در تور سوئد می توانید از جزایر متصل به هم استکهلم بازدید کنید. در این جزایر می توانید زندگی در منطقه طبیعی را تجربه کنید، که می تواند شامل زندگی در خانه های چوبی به رنگ های زیبا باشد یا از رستوران های با امکانات کافی لذت ببرید.

سوئد کشوری امن و زیبا 

اسکانه و جاکموک در تور سوئد

در تور سوئد یکی از مناطق پر بازدید زمین های اسکانه می باشد. در این منطقه می توانید از طبیعت سرسبز و زمین های کشاورزی، جنگل که متعلق به زمان های دور است در تور سوئد بازدید کنید. بازدید از جاذبه های تاریخی تور سوئد شامل شهر زیبای جاکموک می شود، در این شهر میتوانید از دیدن رقص محلی لذت ببرید و غذاهای که طعم فوق العاده ای دارند را امتحان کنید.

سوئد کشوری امن و زیبا 

کوسترهیوت و آر

در تور سوئد می توانید دیدن یک پارک را در اعماق دریا تجربه کنید، این پارک زیر دریایی شامل نوع های مختلفی از ماهی ها و جانداران دریایی می باشد. در این پارک زیبا گراز های و خوک های نیز زندگی می کنند و می توانید قایق رانی را نیز تجربه کنید. گردشگران تور لحظه آخری سوئد را در زمستان ها از دست نمی دهند، وجود منطقه اسکی شهر آر از دلایل این علاقه مندی می باشد.

سوئد کشوری امن و زیبا 

شهر زیبای ویسبی

برای یک سفر به تاریخ سوئد می توانید از شهر ویسبی بازدید کنید، که شامل کلیساهای، خانه های چوبی، دیوارهای قدیمی که با گل رز پوشیده شده است. برای بازدید از همه این آثار تاریخی می توانید در هتل های کشور سوئد اقامت کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها