سه هتل مشهور و پنج ستاره در تبریز

هتل شهریار تبریز

یکی از مدرن ترین هتل هایی که در شهر تبریز خودنمایی می کند هتل بین المللی شهریار تبریز است. این هتل که در جاده ائل گُلی قرار دارد یکی از هتل های پنج ستاره تبریز است که دارای امکاناتی فراتر از یک هتل است. شرایط هتل شهریار تبریز با استانداردهای بین المللی هتل داری مطابقت دارد و مکان مناسبی برای اقامت تورهای مختلف می باشد. این هتل ده طبقه با ۱۴۰سوئیت و ۶ اتاق کنفرانس و سالن آمفی تئاتر و پرسنل مجرب می باشد. این هتل دارای دو رستوران است که رستوران کاکتوس در طبقه اول و رستوران چشم انداز در طبقه دهم با انواع غذاهای ایرانی و آذری و بخصوص بین المللی در خدمت مسافران عزیز می باشند. استفاده از استخر، سونا خشک، سونا بخار و جکوزی برای تمامی مسافران رایگان می باشد.

سه هتل مشهور و پنج ستاره در تبریز 

هتل صخره ای لاله کندوان

هتل صخراه ای لاله کندوان هتلی پنج ستاره اما خاص و متفاوت است. این هتل که در دل تخته سنگ ها جای دارد دارای ۴۰ سوئیت سنگی که چشم اندازی زیبا به طبیعت اطراف خود دارد و ظرفیت پذیرش ۱۲۰ مسافر رادارد. هتل لاله کندوان تنها هتل صخره ای ایران و سومین هتل صخره ای دنیا است و دارای طراحی طبیعی و بسیار جالب است. سیستم گرمایشی و تهویه این هتل مناسب با شرایط ویژه ی آن است. از دیگر امکانات این هتل می توان به رستوران های متنوع سرپوشیده، رو باز، سنتی و نیز کافی شاپ و جکوزی اشاره کرد که آن را به مکان مورد علاقه گردشگرانی که با تور به تبریز سفر می کنند تبدیل می کند.

سه هتل مشهور و پنج ستاره در تبریز 

هتل کایا لاله پارک تبریز

جدیدترین هتل پنج ستاره تبریز که در سال ۹۵ افتتاح شد، هتل لاله پارک تبریز است. لازم به ذکر است که هتل کایا لاله پارک تبریز جزء هتل های زنجیره ای کایای کشور ترکیه، با پیشرفته ترین امکانات جهانی می باشد. این هتل دارای ۲۲۰ سوئیت تمیز با تمامی امکانات رفاهی و چشم اندازی زیبا است. در هتل کایا پارک می توانید خستگی سفر را با یک ماساژ به یاد ماندنی در سالن ماساژ به در کنید. کافی شاپ هتل در طبقه همکف و در طبقه دوم رستوران با انواع غذاهای بین المللی و آذری جوابگوی نیازهای متنوع مسافران می باشد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها