سه هتل لوکس اما نسبتاً ارزان پاتایا

تور تایلند همواره از استقبال بی شماری توسط هموطنان عزیزمان برخوردار بوده است. یکی از شهرهای توریست پذیر تایلند شهر پاتایا می باشد در این جا برای راحتی گردشگران سه هتل از بهترین و ارزانترین هتل های پاتایا را مختصری معرفی می کنیم که اگر چنانچه مایل بودید از تور نوروزی پاتایا یا تور تابستانه استفاده کنید مشکل اقامتگاه نداشته باشید.

سه هتل لوکس اما نسبتاً ارزان پاتایا 

هتل چهار ستاره جی

هتل جی پاتایا با وجود ۴ ستاره بودن دارای امکانات بسیار خوبی است. هتل جی در یکی از بهترین مکان های پاتایا قرار دارد و با مرکز گردشگریط فاصله اندکی دارد که این باعث می شود جدای از تور هم از این مراکز دیدن کرد. هتل جی دارای اتاق های بسیار تمیز و لوکس است که علی رغم اینکه تمامی امکانات رفاهی اولیه را فراهم آورده است دارای قیمت پایین و مناسبی می باشد. رستوران جی بسیار مدرن و مجلل می باشد و در آن انواع غذاهای تایلندی و نیز غذاهای بین المللی سرو می شود.

هتل لوکس آماری اوشن

هتل آماری اوشن شهر پاتایا از برترین هتل های این شهر است. این هتل ساحلی امکانات بیسار بیشتری از یک هتل را در خدمت گردشگران قرار می دهد. اتاق ها و سوئیت های هتل آماری اوشن خدمات رفاهی در حد عالی را ارائه می دهد  منظره رو به دریا از ویژگی های بارزی است که در خاطر گردشگران می ماند. در رستوران زیبا و تمیز هتل آماری اوشن انواع غذاهای محلی تایلندی وجود دارد که میل کردن آنها مطمئناً تجربه جدید و لذت بخشی خواهد بود. ساحل زیبای هتل محل مناسبی برای قدم زدن می باشد و گردشگران علاقمند به ورزش های آبی همچون شنا، جت اسکی و قایق سواری می توانند از این ساحل زیبا لذت ببرند.

 سه هتل لوکس اما نسبتاً ارزان پاتایا

هتل پنج ستاره و رمانتیک زیگن

یکی دیگر از هتل های پاتایا که در نزدیکی ساحل قرار دارد هتل پنج ستاره پاتایا است. اتاق های این هتل فضای عاشقانه و دو نفره ای را برای زوج های جوان و بخصوص نوعروس ها فراهم آورده است و به همین دلیل بیشتر زوج های جوان که پاتایا را برای ماه عسل انتخاب کرده اند هتل زیگن را بهترین گزینه برای اقامت می دانند. پرسنل این هتل بسیار مجرب بوده وبرای رفاه حال گردشگران به زبان انگلیسی مسلط هستند. رستوران هتل با دکوراسیون پیشرفته و زیبایی جلوه نمایی می کند و در منوی آن انواع غذاهای محلی تایلندی، مدیترانه ای و بین المللی به چشم می خورد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها