سه هتل زنجیره ای آسیا با شهرت جهانی

از اصلی ترین نکات مورد توجه سفر به کشورهای خارجی محل اقامت می باشد. داشتن محل اقامتی که خدمات رفاهی مناسبی را در اختیار تور گردشگری یا تور نوروزی قرار می دهد می تواند لذت سفر را چند برابر کند در اینجا چند هتل زنجیره ای آسیایی که شهرت جهانی دارند را معرفی می کنیم. الهام سیر ارائه دهنده انواع تورهای مسافرتی در ایران .

سه هتل زنجیره ای آسیا با شهرت جهانی 

هتل زنجیره ای جمیرا

دبی بزرگترین و لوکس ترین شهر کشور امارات است و در پیشرفت با کشورهای غربی رقابت می کند. هتل های زنجیره ای جمیرا که حدود بیست سال از تأسیس آن ها می گذرد متعلق به این شهر عربی می باشد این هتل در حدود ۲۵ کشور در جهان شعبه دارد و از محبوبیت بسیار برخوردار است. هتل جمیرا بیچ دارای برج بلندی است که مجاور پارک آبی زیبایی قرار دارد اولین شعبه این هتل های زنجیره ای می باشد. هتل ساحلی مدینه، هتل برج العرب و هتل ساحلی جمیرا معروفترین شعب این هتل زنجیره ای هستند.

هتل زنجیره ای آمان

هتل رنجیره ای آمان اولین هتلی بود که در شکل بوتیک هتل ارائه شد. اولین شعبه این هتل زنجیره ای در یکی از شهرهای کشور تایلند به نام پوکت احداث شد که چیزی حدود چهل ویلا و ۵۰۰اتاق را در بر گرفت. هدف سازنده این هتل های زنجیره ای تنها یک مکان برای استراحت نبود او هتل را مکانی فراتر از یک استراحتگاه می دانست و به همین دلیل تمامی شعب این هتل از ویلاها و خانه های ییلاقی لوکس با استخرهای مجهز ساخته شده است. آمان همانگونه که از نامش پیداست یک استراحتگاه ناب و برجسته است که در حدود ۲۰شعبه در سراسر جهان دارد.

سه هتل زنجیره ای آسیا با شهرت جهانی 

هتل زنجیره ای بانیان تری

اولین هتل بانیان تری در در شهر پوکت کشور تایلند احداث شد و در کمتر از بیست سال توانست تعداد شعب خود را به ۳۶ هتل برساند که ۲۶ شعبه آن در شهرهای مختلف جهان است. هتل بانیان تری به علت مهمان نوازی و جلب اعتماد و رضایت مشتریانش جوایز بیشماری گرفته است. شاید یکی از دلایلی که باعث شده این هتل شهرت جهانی داشته باشد منطقه ای است که این هتل ها در آن احداث شده اند که این مناطق بسیار خوش آب و هوا بوده که در بیشتر فصول گرم است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها