سه مورد از پارک های آبی مهیج در استانبول

پارک آبی دلفین بزرگترین پارک آبی استانبول

در پارک آبی دلفین که در شهر استانبول قرار دارد انواع بازی ها و سرگرم های آبی وجود دارد. سرسره های بلندی که همراه با سرعت بسیار است یک روز هیجانی همراه با افزایش آدرنالین را برای گردشگران در پی خواهد داشت. همچنین در این پارک آبی استخرهای متنوعی برای سنین مختلف وجود دارد. تنوع این سرسره ها و استخرها باعث تجربه هیجانات مختلف توسط گردشگران شده است. بخش ورزشی پارک آبی شامل استخر واترپولو، والیبال در ساحل و زمین تنیس است. شنا کردن با دلفین ها بخش مهیج این پارک است. ضمناً از کودکان زیر چهار سال هزینه ای دریافت نمی گردد. گردشگران ایرانی برای سفر به استانبول نیازی به ویزا ندارند و این یکی از امتیازات ترکیه برای سفر به این کشور توریستی می باشد و می توان از بلیط لحظه آخری و تورهای مختلف در زمان حرکت نیز استفاده کرد و همراه آنها شد.

سه مورد از پارک های آبی مهیج در استانبول 

پارک آبی رو باز آکومارین

پارک آبی آکومارین در شهر زیبای استانبول قرار دارد این پارک هم در نوع خود وسیع و بی نظیر است. برای لذت بردن از این پارک باید از تور تابستان برای سفر به استانبول استفاده کرد البته تور نوروزی نیز طرفداران خاص خودش را دارد. مجموعه رو باز پارک آبی استانبول دارای ظرفیت بسیاری برای تفریح می باشد مخصوصا اینکه در آن انواع سرسره های آبی و هیجان انگیز و سرعتی وجود دارد. پارک آبی آکومارین نیز مانند پارک آبی دلفین دارای استخرهای متنوعی برای کودکان و نیز بازی های آبی دارد و برای کودکان زیر چهار سال رایگان می باشد.

سه مورد از پارک های آبی مهیج در استانبول 

پارک دلفیناریوم بزرگترین دلفیناریوم اروپا

در استانبول پارک دلفیناریوم وجود دارد که از پارک های آبی زنجیره ای دلفیناریوم اروپا بزرگتر است. از تفریحات رایج در این پارک عکس های به یاد ماندنی با دلفین هاست در ضمن می توانید با دلفین ها هم شنا کنید. یکی از مهیج ترین و به یادماندنی ترین تفریحات برای کودکان شنا کردن همراه دلفین ها ات. از امتیازات این پارک رایگان بودن آن برای کودکان زیر دو سال می باشد. در نزدیکی این پارک هتل ها و اقامتگاه های مناسبی برای گذراندن یک روز عالی وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها