سه مرکز خرید اصلی تور استانبول

بسیاری از گردشگران کشورمان به قصد خرید و بازدید از مراکز خرید شیک و لوکس از تور استانبول استفاده می کنند. ایرانیان علاقه وافری به جنس های ترک کشور ترکیه دارند از این رو تور گردشگری این کشور همیشه مورد تقاضای مردم است و در برخی مواقع از سال نیز می توانید از بلیط لحظه آخری برای سفر به کشور رویاهایتان بهره ببرید. در تور ترکیه می توانید قبل از اقدام برای خرید بلیط هواپیما از کارشناسان الهام سیر در خصوص بلیط چارتر و ارزان قیمت مشاوره بگیرید.

سه مرکز خرید اصلی تور استانبول
 

مرکز خرید مال در تور استانبول

مرکز خرید استانبول مال وسیع ترین مرکز خرید کشور ترکیه است که در استانبول قرار دارد و بی شک یکی از مراکز خریدی است که در تور استانبول وجود دارد. برای اینکه در استانبول مال بتوانید بگردید و خرید کنید زمان زیادی لازم دارید زیرا این مرکز خرید وسعت باور نکردنی دارد و با یک روز و دو روز نمی توانید از همه جای آن دیدن کنید. وسعت استانبول مال به گونه ای است که در این مرکز خرید نزدیک به چهار صد عدد رستوران و نیز بیش از ۱۵ عدد سینما و نیز هزاران واحد و مغازه وجود دارد که تمامی این  مغازه ها برندهای ترک معتبر را می فروشند و با خیال راحت می توانید از ای ها خرید کنید.

سه مرکز خرید اصلی تور استانبول 

مراکز خرید ایستینیه و زورلو سنتفر

مرکز خرید ایستینیه لوکس ترین و مدرن ترین مرکز خرید ترکیه می باشد. اگر در تور استانبول به دنبال جنس های برند هستید حتما به مرکز خرید ایستینیه سر بزنید و مطمئن باشید که دست خالی بر نمی گردید. همچنین می توانید در در رستوران ها و کافه های این مرکز خرید با خوردن خوراکی های بین المللی خستگیتان را برطرف کنید. یکی از مزیت های مرکز خرید زورلو سنتفر دسترسی آن به تمام نقاط مهم و جاذبه های شهر استانبول می باشد. در زورلو نیز به مانند ایستینیه می توانید برندهای مشهور را ببینید و اوقات فراغت خود را در سینماهای این مرکز خرید به دیدن فیلم سپری کنید. در زورلو یک هتل لوکس و شیک وجود دارد که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده و آماده خدمت رسانی به گردشگران تور خارجی می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها