سه استان پر بازدید گردشگری ایران

تور بوشهر و دریای خلیج فارس

استان بوشهر یکی از استان هایی است که تور نوروزی آن پرطرفدارتر است زیرا آب و هوای نوروز بهتر از گرمای وحشتناک تابستان است. مردم میهمان نواز و صمیمی، آثار باستانی، موزه ها و باغ های نخل خرما به همراه دریای بی کران خلیج فارس این استان را به یک جاذبه پرمخاطب برای ایرانیان تبدیل کرده به طوری که از دورترین نقاط با تور گردشگری به این استان می آیند. شهرهای دلوار، بوشهر، برازجان، گناوه با داشتن جاذبه های موزه دلوار، قبرستان انگلیسی ها، نخلستان، بندر در تور بوشهر محبوبیت یافته اند.

سه استان پر بازدید گردشگری ایران 

تور سمنان تضاد بین کویر و جنگل

با شنیدن نام سمنان برای بسیاری از ایرانیان کویر تداعی می شود اما در واقع این طور نیست و این استان علاوه بر کویر طولانی اش دارای جنگل و باغ های سرسبز نیز است. مهدیشهر و شهمیرزاد از جمله شهرهای سمنان هستند که دارای آب و هوای متفاوت با خود استان هستند و جنگل بکر را می توان در این مناطق دید. در تور سمنان از دیدن جنگل شگفت انگیز ابر واقع در شاهرود غافل نشوید این جنگل یکی از دلایل جذب تور داخلی و تور خارجی به استان کویرها است. شبهای کویر را در اکثر مناطق این استان می توانید از نزدیک ببینید و با دیدن ستارگانی که همچون چهل چراغ می درخشند به وجد آیید.

سه استان پر بازدید گردشگری ایران 

تور یزد شهر اصلاحات و قنات ها

در استان یزد چیزی که بیشتر از همه جلب توجه می کند بناها و معماری منحصر به فرد آنهاست. یزد یکی از شهرهای برتر و خشتی جهان را به خود اختصاص داده است و جای جای این شهر مملو از آثار تاریخی و خشتی است. انواع آثاری که در تور یزد می توانید از آنها دیدن کنید مسجد جامع یزد، آرامگاه دوازده امام، مجموعه حمام و بازار خان، موزه آیینه و چندین آثار تاریخی دیگر است. در یزد چاه های آبی وجود دارد که احداث آنها به سال ها پیش برمیگردد و باعث تعجب علوم مهندسی شده است و یکی از همین چاه ها که دولت آباد نام دارد در باغی به همین نام حفر شده است این باغ یک نمونه منحصر به فرد است که در دل کویر داغ قرار دارد. بازارهای سرپوسیده در تور یزد، امام زاده ها و معبد زرتشتیان از جمله مکان هایی هستند که بسیار مورد پسند لیدرهای تور داخلی و تور خارجی هستند و همیشه در برنامه تور جای دارند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها