سنگاپور و مالزی قطب های جدید گردشگری آسیا

تور سنگاپور معمولا به همراه تور مالزی به گردشگران با تور خارجی ارائه می شود. اولین قدم برای رفتن به سنگاپور داشتن ویزای این کشور است و گردشگران تور مالزی که در برنامه آنها بازدید از سنگاپور هم وجود دارد باید علاوه بر ویزای مالزی، ویزای سنگاپور هم داشته باشند. سنگاپور کشوری کوهستانی است که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. سنگاپور کشور کوچکی است که زیر ده میلیون جمعیت دارد این کشور در سال های اخیر از مالزی جدا شده است و به همین دلیل آداب و رسومش شبیه مالزی دارد. آب و هوای این کشور به دلیل نزدیک بودن به خط استوا و نیز  کوهستانی بودن منطقه در تمام فصول سال گرم و مرطوب است بارش باران در تمامی سال باعث سرسبزی فوق العاده زیبای دشت ها و کوه های آن شده است.

سنگاپور و مالزی قطب های جدید گردشگری آسیا 

سنگاپور با غذاها و فستیوال های جذاب

سنگاپور برخلاف مالزی از جمعیت مسلمان کمتری برخوردار است و دین اکثریت مردم بودایی می باشد و مذاهب مالایی، هندو، چینی هم در سنگاپور به چشم می خورد که همین تنوع مذاهب نیز برای تور نوروزی این کشور جذابیت های خود را دارد. در رستوران های سنگاپور انواع غذاهای هندی، چینی، ژاپنی، مالزیایی و نیز اکثر غذاهای بین المللی وجود دارد و این به دلیل تنوع جمعیت و نیز توریست پذیر بودن این کشور کوچک اما زیبا است. در سنگاپور جشنواره ها و فستیوال های مختلفی در زمان های متفاوت برگزار می شود اگر زمان حضور در این کشور با تور سنگاپور، مقارن با فستیوال ها بود حتما از آنها دیدن کنید و از متفاوت ترین فستیوال ها و جشنواره ها که معمولا به خوردن اختصاص دارد لذت ببرید.

سنگاپور و مالزی قطب های جدید گردشگری آسیا 

نوروز بهترین ایام برای همراه شدن با تور نوروزی سنگاپور

فستیوال غذای سنگاپور که در فروردین ماه برگزار می شود بنابراین فرصت خوبی برای  گردشگرانی است که با تور نوروزی به این کشور سفر کرده اند که از این جشنواره لذت ببرند. در ماه فوریه یا بهمن ماه فستیوال تای پوسام که یک جشنواره هندی است برگزار می شود و فستیوال حراج انواع ملزومات در اوایل تابستان بسیار طرفدار دارد. از جاذبه های گردشگری و تاریخی و فرهنگی سنگاپور می توان به محله چینی ها، پارک مرلیون، سنتوزوا، دنیای زیر آب، دریاچه دلفین ها، باغ وحش، باغ پرندگان، موزه تاریخ، اسکله کلارک و ساحل سانتوزوا اشاره کرد که دیدن همه آن ها در نوع خود لذت بخش است و بسیاری از تورها برنامه های مخالفی را برای دیدن آنها تدارک میبینند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها