سنگاپور فلایر مرتفع ترین و امن ترین چرخ و فلک دنیا

کشور سنگاپور که با آسمان خراش هایش شهرت جهانی یافته است یکی از کشورهای مدرن در آسیا می باشد که دارای جاذبه های فراوان است. سنگاپور فلایر که یکی از بلندترین چرخ و فلک های دنیا محسوب می شود محال است در برنامه تور سنگاپور قرار نگیرد. اگر از تور نوروزی سنگاپور برای سفر به این کشور استفاده کردید مطمئن باشید که سنگاپور فلایر در برنامه تور خارجی وجود دارد در غیر این صورت می توانید همراه خانواده و خارج از تور سوار این چرخ و فلک شوید.

سنگاپور فلایر مرتفع ترین و امن ترین چرخ و فلک دنیا 

توصیف سنگاپور فلایر

ارتفاع این چرخ و فلک غول پیکر بلند تر از یک برج چهار طبقه می باشد و عظمت سنگاپور فلایر به حدی است که حدود نیم ساعت طول می کشد تا چرخ و فلک یک دور کامل بچرخد. این چرخ و فلک بیست و هشت کابین دارد که هر کابین بیست و هشت مترمربع مساحت دارد و ظرفیت بیست و هشت نفر را هم دارد. کابین های چرخ و فلک به سان اتاقک هایی از فلز هستند که دور تا دور آن به جای دیوارهای فلزی از شیشه ساخته شده است. درون این کابین ها بیست و هشت صندلی وجود دارد که می توانید روی آنها بنشینید و به منظره ای زیبا از سنگاپور بنگرید. این کابین ها بر اساس استانداردهای دنیا ساخته شده اند و بسیار امن می باشند به طوری که به راحتی می توانید کودکان و خردسالان را نیز با خود به داخل کابین ها برد. از مزیت سنگاپور فلایر می توان به وجود تعداد زیادی هتل پنج ستاره شیک در نزدیکی آن اشاره کرد.

سنگاپور فلایر مرتفع ترین و امن ترین چرخ و فلک دنیا 

چشم انداز سنگاپور فلایر

سنگاپور فلایر توسط یک معمار ژاپنی طراحی شده است و چرخش آن بر خلاف جهت عقربه های ساعت می باشد. جالب است بدانید هنگامی که بر اوج این چرخ و فلک به سر می برید می توانید نمایی از کشور مالزی و نیز کشور اندونزی را ببینید. همچنین می توانید از اوج آسمان ها به تماشای برج ها، آب های خلیج فارس و جزیره سنتوسا بپردازید.تأکید می کنیم تور سنگاپور بجز سوار شدن بر این چرخ و فلک ناتمام می ماند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها