سفر کازابلانکا در تور مراکش

کازابلانکا یکی از شهرهای مراکش می باشد که بعد از فیلم عاشقانه ای که به همین نام ساخته شد مشهور شد و اکثر گردشگران به علت علاقه ای که به این فیلم دارند دوست دارندبا استفاده از تور کازابلانکا این شهر را از نزدیک ببینند. این شهر برخلاف آنچه که در فیلم دیده اید شهری بسیار مدرن و شیک است که قدم زدن در خیابان های آن و تماشای ساختمان ها و رستوران و کافه های آن شما را یاد کشورهای اروپایی می اندازد. مقدمات سفر با تور مراکش گرفتن ویزا از کنسولگری این کشور در ایران و نیز ارائه مدارک رزرو هتل و بلیط هواپیما می باشد و پس از گذراندن این مراحل سفر شما آغاز می شود.

سفر کازابلانکا در تور مراکش 

بهترین زمان تور کازابلانکا و اقامتگاه های آن

در کازابلانکا برای انتخاب هتل هیچگونه محدودیتی ندارید و می توانید با توجه به جیبتان در یک هتل لوکس و گرانقیمت و یا هتلی ارزان اما با امکانات رفاهی خوب اقامت کنید. به هر حال هتل لوکس در کازابلانکا کم نیست هتل هایی که داشتن استخر در فضای باز و جکوزی تنها بخشی از تفریحات آنها به شمار می آید. کازابلانکا به دلیل داشتن آب و هوای بسیار متعادل در تمام طول سال میزبان گردشگران تور خارجی می باشد زیرا نه زمستان خیلی سرد و نه تابستان خیلی گرم دارد و اکثر ماه هایش خنک است پس چمدان خود را خیلی سنگین نکنید و لباس مناسب ببرید.

سفر کازابلانکا در تور مراکش 

حمل و نقل و خطوط هوایی در تور مراکش

از ایران به کازابلانکا پرواز هوایی مستقیم وجود ندارد و باید تور گردشگری با یک توقف در روسیه یا امارات راهی کازابلانکا شود و در فرودگاه بین المللی آن فرود آید. از جمله وسایل حمل و نقل داخل شهری مترو، اتوبوس و تاکسی می باشد که قیمت آنها نیز متنوع بوده اما بسیار مناسب است. و می توانید با داشتن آدرس و گرفتن بلیط به هر نقطه ای از کازابلانکا بروید و سپس به هتل باز گردید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها