سفر قطب جنوب

در نوشتار پیشین مطالبی را در مورد تور قطب جنوب به شما عزیزان ارائه دادیم و نحوه سفر به این نقطه رویایی از کره زمینی که از طریق هوایی و دریایی بود را توضیح دادیم. در ادامه به موارد دیگری می رسیم که در قطب جنوب انتظار شما را می کشد تا بتوانید با آگاهی و پیش زمینه بهتری به قطب سفر کنید. سفر شما با یخ شکن از جنوبی تذرین نقطه آرژانتین دو روزی طول خواهد کشید و سفر لذت بخشی خواهد بود، قبل از اینکه به جزیره برسید لباس های مخصوصی به شما می دهند در مقابل سرما عایق باشد و دچار سرمازدگی نشوید. این لباس ها اکثراً از پوست حیوانات ساخته شده است و بسیار گرم است. با الهام۲۴ در ادامه همراه باشید.

سفر قطب جنوب

جذابیت های طبیعی قطب جنوب

زمانی که از یخ شکن پیاده شده و به سمت ساحل بروید و از همان بدو ورود صحنه های فوق العاده ای خواهید دید. شیرهای دریایی و پرندگان قطبی و نیز پنگوئن هایی که با تعجب شما را نگاه می کنند. یخچال های قطبی که عظمتشان هر کسی را میخکوب کرده و در لحظه اول شاید باور کردنی به نظر نیاید. شب های بسیار جذاب قطب با آسمانی متفاوت از هر نقطه دیگر کره زمین و مناطقی که به ساکنین بومی منطقه یعنی اسکیموها تعلق دارد با سبک خاص زندگیشان بسیار دینی می باشد. قطب جنوب بسیار گسترده است و باید برای دیدن بخش های مختلف آن از قبل برنامه ریزی کرده باشید.

سفر قطب جنوب

نکاتی در مورد تور قطب جنوب

یکی از مباحثی که باید با آن آشنایی داشته باشید استفاده از کمپ است. در حالت عادی برای محفوض ماندن از سرما باید چاله ای دو متری را خفر کنید و شب در آن بخوابید بنابراین می توانید از کمپ استفاده کنید که شرایط مساعدی دارد. اگر به موج سواری علاقه دارید یکی از بخش هایی که در تور قطب جنوب خواهید دید تنگه دریک می باشد که در فاصله رسیدن به آن می توانید بلندترین موج های قابل تصور را مشاهده کنید. توصیه می شود خیلی به پنگوئن ها نزدیک نشوید و آنها را اذیت نکنید هر چند درک اینکه بخواهید آنها را بغل کنید سخت نیست.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها