سفر خاطره انگیز فلورانس

کشور ایتالیا یکی از دیدنی ترین کشورهای اروپا برای گردشگران می باشد و البته دیدنی های این کشور به یک شهر و دو شهر خلاصه نمی شود بلکه اکثر شهرها در تور ایتالیا از اهمیت گردشگری و اماکن و زیبایی های خاصی برای توریست ها برخوردار هستند. تور میلان، تور تورین، تور رم و واتیکان و بسیاری موارد دیگر از شهرهای تاریخی و گردشگری ایتالیا می باشند. در این نوشتار الهام سیر به بررسی برخی از مهم ترین جذابیت های گردشگری فلورانس پرداخته است و شما را دعوت می کنیم که تا انتها با ما همراه باشید. تور فلورانس از مهم ترین و جذاب ترین تورهای اروپا می باشد که سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.

سفر خاطره انگیز فلورانس

اماکن مذهبی و تاریخی فلورانس

فلورانس با تعداد بسیار زیادی جاذبه گردشگری نگین گردشگری ایتالیا و اروپا محسوب می شود. یکی از مهم ترین اماکن گردشگری فلورانس اماکن مذهبی می باشد که کلیساها در میان آنها بیشترین اهمیت را دارند. کلیساهای عصر رنسانس که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. کلیسای جامع سانتا ماریا را به خاطر بسپارید، کلیسایی متشکل از یک میدان به نام دومو و ساختمان هایی که این میدان را احاطه کرده اند. جلوه های بصری و مرمرها درخشان این بنا را باید از نزدیک مشاهده کرد و در یک نوشتار نمی توان آنها را وصف نمود. همچنین کلیسای سن لورنزو نیز دیگر کلیسای زیبا و قابل توجه برای گردشگران می باشد. مکان مذهبی دیگر در تور فلورانس تعمیدگاه سن جیوانی می باشد که گفته می شود قدمت آن به قرن دوازدهم باز می گردد. ساختمان قدیمی با درهایی که با نام دروازه های بهشت شناخته می شوند که حکایت از زیبایی و طراحی بی نظیر و فوق العاده زیبای این درب های ورودی می باشد.

سفر خاطره انگیز فلورانس

اماکنی با نام وکیو را حتماً ببینید

دو مکان مشهور فلورانس پونته وکیو و قصر وکیو نیز در برنامه تور فلورانس همواره جایگاه ویژه ای داشته و دارند. پُل پونته وکیو اصلی ترین نماد شهر فلورانس می باشد و اگر به جواهرات و طلافروشی ها علاقه مند می باشید حتماً به این پل سری بزنید و از فروشگاه های موجود در آنجا دیدن کنید. قصر وکیو را با نام قصر سینوریا نیز می شناسند. قصری که زمانی تمامی ایتالیا از این قصر فرماندهی می شد. قصری عظیم و زیبا با معماری بسیار دیدنی و به عبارت دیگر یک شاهکار معماری در تاریخ ایتالیا و جهان با مناظری بسیار دیدنی و لذت بخش که به واقع نمی توان در سفر به فلورانس ار آن دیدن نکرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها