سفر جذاب اروپایی در تور بلژیک

یکی از مقصد های گردشگری اروپا که گردشگران بسیاری با تور داخلی اروپا و بلژیک و تور خارجی از آن دیدن می کنند، شهر و تور بلژیک است. نوشیدنی ها و شکلات های متنوعی که در بلژیک وجود دارد اولین دلیل مسافرت گردشگران به این شهر اروپایی می باشد. برای سفر به بلژیک می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. تور بلژیک شامل سه زبان هلندی، فرانسوی و بروکسلی می باشد. قبل از هر سفری باید درباره جاذبه ها و آداب و رسوم و هتل های ارزان قیمت تور بلژیک اطلاعات کافی داشته باشم. در متن زیر جاذبه های بی نظیر این تور اروپایی صحبت می کنیم.

سفر جذاب اروپایی در تور بلژیک 

بروکسل و فلاندر در تور بلژیک

هر منطقه ای به خاطر جاذبه های خاصی که دارد مورد توجه گردشگران تورها قرار می گیرد. فلاندر روستایی با طبیعت دست نخوره، که برای افرادی که به دنبال پیاده رویی یا دوچرخه سواری هستند وسوسه انگیز است. معماری ساختمان های این روستا بسیار جالب و دیدنی می باشد. از دیگر شهرهای بلژیک که در تور گردشگری بلژیک مورد بازدید قرار می گیرد، بروکسل می باشد. شهری که می توان در آن هم طعم هنر و هم مزه مرگ را چشید، این شهر شامل بناهی قدیمی مانند مانکن پیس گراند پالاس در مرکز شهر است که در نزدیکی آن تئاتر خانه تون قرار دارد. این شهر تحت تاثیر جنگ جهانی اول قرار داشته و نیمی از مردم شهر در این جنگ کشته شده اند. گردشگرانی که به دنبال خرید هستند می توانند در بازارهای سابلون، آنسپاچ و وستلند سوغاتی های متنوعی را خریداری کنند.

سفر جذاب اروپایی در تور بلژیک 

مکان های تاریخی تور بروژ

از مکان های تاریخی که در تور بلژیک مورد بازدید قرار می گیرد آثار تاریخی بروژ است. از این آثار می توانیم به برج بلفری، کلیسای ناجی مقدس و قلعه بولیون اشاره کرد. قلعه گراوان استین و بیرسل دونمونه از قلعه های زیبایی هستند که به خاطر قدمتی که دارند در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها