سفر به ژاپن و آشنایی با فرهنگ آنها

در این نوشتار هم به بررسی چند رفتار اجتماعی دیگر در سفر با تور ژاپن می پردازیم که بتوانید با انجام و با عدم انجام این رفتارها تصویری بهتر از خود و فرهنگ خود در ژاپن ارائه دهید. طبیعتاً ژاپنی ها زمانی که می بینند توریست ها و مسافران با آگاهی قبلی از فرهنگ و عقاید آنها در کشورشان رفتار می کنند بسیار خوشحال شده و رفتار بسیار بهتری با شما خواهند داشت و نیز شما را تحسین می کنند. الهام سیر نیز با توجه به عدم آشنایی بسیاری از مسافران تور ژاپن مجموعه نوشتارهایی را برای آشنایی با فرهنگ این کشور تدارک دیده که بخشی را قبل از این تقدیم حضور شما عزیزان نمودیم و در اینجا نیز به برخی دیگر اشاره می کنیم.

سفر به ژاپن و آشنایی با فرهنگ آنها

حساسیت های ژاپنی ها

یکی از مواردی که ژاپنی ها بر روی آن حساس می باشند رفتار فردی است که دچار بیماری شده است، زیرا در صورتی که در خیابان های ژاپن راه بروید متوجه خواهید شد بسیاری از افرادی که سرما خورده و یا بیمار هستند از ماسک های ویژه ای استفاده می کنند تا بیماری خود را انتقال ندهند و این نوع افراد را تقریباً در همه جا می توان دید. بنابراین در صورتی که بیمار هستید و یا در سفر دچار سرما خوردگی و دیگر ویروس های شدید (اوج بد شناسیه دیگه) سعی کنید در هنگام حضور در اماکن عمومی از ماسک استفاده نمایید و همواره دستمال تمیز همراه خود داشته باشید. نکته دیگری که در ژاپن باید رعایت کنید این است که انعام ندهید. در این کشور انعام دادن توهین نیز تلقی می شود و باید از این کار خودداری کنید.

سفر به ژاپن و آشنایی با فرهنگ آنها

اشاره کردن در ژاپن

یکی دیگر از موراد مهمی که در ژاپن باید از آن خودداری کنید این است که برای اشاره به خود به سمت قفسه سینه اشاره نکنید(کاری که در ایران بسیار رایج است). همانگونه که مشخص است در فرهنگ های مختلف علاوه بر زبان سخن گفتن زبان بدن نیز تفاوت هایی دارد. ژاپنی ها برای اشاره به خود به بینی خود اشاره می کنند که البته برای ما که چنین رفتاری را مشاه ده نکرده ایم ممکن است مقداری عجیب به نظر بیاید ولی در واقع اشاره کردن به قفسه سینه نیز برای ژاپنی ها به همین مقدار عجیب و شاید خنده دار باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها