سفر به چین سرزمین اساطیر و پیچ اژدها

پیچ اژدها یکی از ترسناک ترین جاذبه های دنیا می باشد که در کشور چین قرار دارد. پیچ اژدها در تور چین جایگاه ویژه ای دارد مخصوصا در آغاز سال نو که از تور نوروزی چین استقبال فوق العاده ای می شود. در کوهستان سرسبز و خیالی تیانمن غاری زیبا وجود دارد که برای رسیدن به این غار باید نود و نه پیچ خیلی تند و ترسناک را پشت سر بگذارید. از آنجایی که کشور چین در جذب تور بسیار قدرتمندانه عمل می کند بر روی کوهستان تیانمن جاده پیچ اژدها ساخته شده تا این جاذبه را تکمیل کند.

سفر به چین سرزمین اساطیر و پیج اژدها 

اولین روش برای سفر به پیچ اژدها

یکی از روش های رفتن به غار تیانمن سوار شدن به اتوبوس هایی است که در پایین کوه منتظر تورهای گردشگری می باشند و حدود سه و نیم ساعت زمان می برد اما روش خیلی خوبی نیست زیرا پیچ های زیادی دارد و احتمال اینکه سرگیجه بگیرید زیاد است. یکی دیگر از روش های رسیدن به این غار سوار شدن به تله کابین می باشد که روشی بسیار آسانتر و جذاب تر از اتوبوس می باشد و در طول آن می توانید از طبیعت و کوهستان زیبای زیر پایتان لذت ببرید و به عکاسی بپردازید.

دومین روش برای سفر به پیچ اژدها

اما روش دیگری که به اکثر گردشگران ماجراجوی تور داخلی و تور خارجی که می خواهند هیجان را از اعماق وجودشان حس کنند پیشنهاد می شود، استفاده از مسیرهای پیاده روی است در این مسیر علاوه بر پیاده روی باید ۹۹۹ پله را پشت سر بگذارید. قسمتی از این مسیر پیاده روی که حدود صد متر می باشد از پلی شیشه ای ساخته شده است که عرضی کمت از دو متر دارد و وقتی روی این پل قدم میزنید انگار زیر پایتان خالی می شود و ترس و هیجان را از اعماق وجودتان لمس می کنید گاهی اوقات آنقدر می ترسید که از زیبایی طبیعت اطراف غافل می شود.

سفر به چین سرزمین اساطیر و پیج اژدها 

دانستنی های سفر به پیچ اژدها

سفر پیچ اژدها یک روزه می باشد به طوری که اگر در ساعت ۸صبح از هتل خارج شوید در ساعت حدود ۶عصر در هتل خواهید بود. بنابراین می توانید غذا تهیه کنید و با خود ببرید، زیرا ناهار را در کوهستان خواهید خورد. هر چند در مسیر رستوران شیک و شیشه ای وجود دارد اما غذای این رستوران ها بسیار گران است و ممکن است بهداشتی نیز نباشدیا اینکه به مانند توصیه بسیاری راهنماهای تور چین با طبع شما سازگار نباشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها