سفر به هیچرود در تور شمال

جاذبه های گردشگری تور شمال تمام نشدنی هستند و یقیناً با یک بار سفر نمی توان از همه آنها دیدن کرد. در اینجا می خواهیم منطقه هیچرود در نزدیکی جاده چالوس را معرفی کنیم. در سفر به مناطق شمالی نسیم صبحگاهی و آب و هوای دلنشین جان دیگری به انسان می دهد. در این تور گردشگری از سد امیر کبیر و سیاه بیشه نیز دیدن می شود. در تور داخلی، شهر هیچرود که یک ساعت با شهر تهران فاصله دارد از شهر های زیبای شمال است که جاذبه های زیادی دارد و باید برای بهره بردن از آنها در یک هتل یا مسافرخانه در شهر مستقر شویم.

سفر به هیچرود در تور شمال 

متل قو در تور شمال

یکی از این جاذبه های تور شمال منطقه متل قو است که شامل کافه های کوچک و بزرگ، رستوران های ساحلی، فروشگاه های زنجیره ای و همچنین پروژه برج سه قلو است که قرار است یکی از این سه برج نمایندگی هتل ایتالیایی و بین المللی شود. شاید یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیز ترین ورزش هایی که در متل قو می توان تجربه کرد و بسیاری از گردشگران تورها آن را امتحان می کنند ورزش پاراسل است که شما را از طریق کابل ها به یک چتر وصل می کند و با وصل شدن طرف دیگر به قایق و حرکت قایق و باز شدن کابل ها به سمت بالا و در ارتفاع ۵ متری سطح آب قرار می گیرید و منظره زیبایی پیش چشم های انسان نمایان می شود.

سفر به هیچرود در تور شمال 

تور گردشگری نمک آبرود

یکی دیگر از مناطقی که در این تور داخلی از آن دیدن می شود شهرک گردشگری نمک آبرود است که از تفریحات آن می توان به تله کابین، سورتمه، کارتینگ اشاره کرد از دیگر مقاصد این تور گردشگری بازدید از کلاردشت را می توان نام برد، که از سایر مناطق شمال متفاوت بوده و ویلاهای کوچک و بزرگ همه جای شهر قد علم کرده است و خبری از طبیعت بکر و زیبا و آرامش و سکوت دریا نیست.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها