سفر به مالزی و گردش در برترین مراکز خرید آن

در سفرهای پروازی و خارج از کشور مراکز خرید یکی از اماکنی است که اکثر گردشگران علاقمند به بازدید و خرید از آن هستند. در این مقاله برترین مراکز خرید مالزی را برای گردشگرانی که تور مالزی این کشور و به خصوص تور کوالالامپور استفاده می کنند معرفی می کنیم.

سفر به مالزی و گردش در برترین مراکز خرید آن 

تایمز اسکوئر بزرگترین مرکز خرید مالزی

تایمز اسکوئر با وجود وسعت و شهرت زیادش از مراکز خرید ازران قیمت مالزی می باشد. این مرکز خرید هشت طبقه بوده و دارای واحدهای بسیار، هتل لوکس، شهربازی سرپوشیده، رستوران های متعدد، پارکینگ، فست فودی ها، سالن گریم و سالن های ورزشی و بدنسازی می باشد. محال است در این مرکز خرید وسایل الکترونیکی و لباس یا هر چیز دیگری بخواهید که وجود نداشته باشد.

سوریا مرکز خریدی در دل برج های دو قلو

یکی از جاذبه های محبوب مالزی برج های دو قلو می باشند که نماد این کشور به حساب می آیند و همه روزه مملو از تور توریستی و گردشگری می باشد. سوریا به دلیل قرار گرفتن در این برج های دو قلو و نیز به علت اینکه مهد مارک های مشهور و محبوب می باشد شهرت بسیاری یافته است. در این مرکز خرید نیز کافه ها و رستوران های شیک وجود دارد که می توانید در آنجا استراحت کنید و با یک نوشیدنی یا غذای مفصل از خودتان پذیرایی کنید.

سفر به مالزی و گردش در برترین مراکز خرید آن 

پاویلین مدرن ترین مرکز خرید مالزی

مرکز خرید پاویلین که در شهر کوالالامپور قرار دارد از بزرگ ترین و مدرن ترین مراکز خرید در تور مالزی می باشد و هزینه ساخت آن بسیار زیاد بوده است. مغازه های این مرکز خرید در مقایسه با سایر مراکز بسیار بزرگ می باشد. در این مرکز خرید رستوران ها و کافه های متعدد با انواع خوراکی و نوشیدنی های بین المللی وجود دارد و در نزدیکی اش هتل های شیک و لوکس برای اقامت گردشگران خارجی موجود می باشد.

میدولی بزرگترین مرکز خرید آسیا

میدولی چیزی فراتر از یک مرکز خرید می باشد و بیشتر به جاذبه بودنش در میان گردشگران تور خارجی شهرت دارد. در این مرکز خرید چندین فروشگاه زنجیره ای برتر و شرکت های بازرگانی و غیره وجود دارد. از امکانات تفریحی میدولی می توان به سینما، سالن بدنسازی و سالن ورزشی اشاره کرد. با اینکه میدولی خارج از کوالالامپور قرار دارد و در نزدیکی آن هتل و اقامتگاهی وجود ندارد اما همیشه مملو از جمعیت مسافران و گردشگران و بومیان می باشد. 

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها