سفر به شهر تمدن ترکیه با تور آنکارا

از شهر های با تمدن مربوط به عصر برنز که توسط گردشگران تور خارجی مورد بازدید قرار  می گیرد، شهر آنکارا می باشد. برای بازدید از قلعه ها و معبد های تاریخی می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید. پارک های بی نظیر و جاذبه های قدیمی گردشگران را به تور لحظه آخری مشتاق می کند. در نوشته زیر به معرفی جاذبه های تاریخی تور آنکارا که شهرت جهانی یافته اند می پردازیم.

سفر به شهر تمدن ترکیه با تور آنکارا 

اماکن گردشگری تور آنکارا

در شهر آنکارا می توانید از مسجد تاریخی حاجی بایرام دیدن کنید. گردشگران تور آنکارا برای بازدید از مقبره حاجی بایرام و دیدن از زیبایی های داخلی مسجد مانند سقف چوبی، کاشی های متنوع، طراحی داخلی به کشور آنکارا سفر می کنند. گردشگران تور آنکارا برای موزه آتاتورک احترام زیادی قائل هستند، این موزه به عنوان یادبودی از این رئیس جمهور معروف ساخته شده است. در این موزه آثار تاریخی مربوط به آتاتورگ و جنگ استقلال قرار دارد.

سفر به شهر تمدن ترکیه با تور آنکارا 

برج آتاکوله و قوجاتپه در تور آنکارا

در تور آنکارا می توانید از برج بلندی که کل آنکارا را در پیش چشمان شما قرار می دهد دیدن کنید. با گذشت زمان این ساختمان بلند تبدیل به یک هتل شده است و هنوز هم برای دیدن نمای شهر مورد استفاده قرار می گیرد. بزرگترین مسجد تور آنکارا که از همه جای شهر قابل دیدن است، قوجاتپه می باشد، این دیده شدن به خاطر منارهای گنبدی بزرگ می باشد.

سفر به شهر تمدن ترکیه با تور آنکارا 

قلعه تاریخی تور آنکارا

از جاذبه هایی که در تور آنکارا مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد ، قلعه معروف آنکارا می باشد. این قلعه جنگ های زیادی را به خود دیده است، یک بار توسط سجوقی ها و رومی ها به تصرف درآمده و تخریب شده است. در جنگ های صلیبی بخش هایی از آن از بین رفته و در دوره عثمانی به دستور ابراهیم پاشای مصری مورد بازسازی قرار گرفته است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها