سفر به سرزمین گلادیاتورها با تور ایتالیا

کشوری که در تور اروپا به خاطر فرهنگ و تاریخ غنی مورد استقبال گردشگران تور ایتالیا قرار می گیرد، کشور ایتالیا می باشد. با رزرو بلیط هواپیما می توانید به این کشور مدرن و پیشرفته سفر کنید. گردشگران تور لحظه آخری به این کشور را به خاطر دیدن صنایع دستی و ظروف شیشه ای ظریف ازدست نمی دهند. دیدنی های تور ایتالیا شامل موارد زیر می شود.

سفر به سرزمین گلادیاتورها با تور ایتالیا 

کوه های دولومیتس

گردشگران تور ایتالیا برای گذراندن تعطیلات در فصل زمستان از کوه های دولومیتس دیدن می کنند. در این کوه های پوشیده از برف می توانید ورزش های اسکی و اسنوبورد را تجربه کنید، در این کوه های منظره زیبای غروب خورشیده چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. در نزدیکی این کوه ها شهر ترنتو وجود دارد که برای خرید سوغاتی تور ایتالیا در نظر گرفته شده است.

سفر به سرزمین گلادیاتورها با تور ایتالیا 

کلیسای آسیسی در تور ایتالیا

در تور ایتالیا می توانید از کلیسای دی سن فرانسیسکو در شهر آسیسی دیدن کنید. این کلیسا توسط فردی فقیر بنا شده است و سبک معماری کلیسا رومی می باشد، وجود آثار هنری به ارزش این عبادتگاه افزوده است.

سفر به سرزمین گلادیاتورها با تور ایتالیا 

ساسی دیس ماترا و کوه آتنا

عجیب ترین تجربه ای که در تور ایتالیا می توانید تجربه کنید بازدید از خانه هایی می باشد که در دل کوه قرار دارد. این خانه ها قدمتی طولانی دارند و اکنون به عنوان هتل، کافه مورد استفاده قرار می گیرد. در این تور می توانید خروج بخار و گدازه ها را از کوه آتشفشانی آتنا با چشمان خود نظاره گر باشید. این کوه از مرتفع ترین قله های موجود در کشور ایتالیا می باشد.

سفر به سرزمین گلادیاتورها با تور ایتالیا 

پیتزا ناپولتا در تور ایتالیا

در سفر به کشور ایتالیا حتماً از نخستین پیزا فروشی ایتالیا بازدید کنید، در ناپولتا می توانید بهترین پیتزا دنیا را بچشید. در واقع پیتزا از کشور ایتالیا به مردم جهان معرفی شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها