سفر به سرزمین موج های آبی مشهد

حتی اگر تا کنون به مشهد نرفته باشید احتمالاً اسم سرزمین موج های آبی مشهد را شنیده اید. سرزمین موج های آبی به عنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین اماکن ورزشی و تفریحی و توریستی کشور مطرح است و علاوه بر مسافرین داخلی و مشهدی ها توریست های و گردشگران زیادی نیز از این جاذبه گردشگری زیبا و مهیج بازدید می کنند. هم در تور داخلی و هم در تور خارجی هیجان و بازدید از اماکن مهیج می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد و خستگی سفر را از تن شما بیرون کند. با توجه به دسترسی مناسب و فاصله کم تا شهر مشهد در صورت سفر به مشهد می توانید از سرزمین موج های آبی نیز بازدید نمایید. هر چند تور مشهد به عنوان یک تور زیارتی شهرت دارد ولی جاذبه های تفریحی و توریستی بسیاری نیز در این شهر هم برای ساکنین و هم برای مسافرین در نظر گرفته شده است که ما در آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار به بررسی سرزمین موج های آبی مشهد خواهیم پرداخت.

سفر به سرزمین موج های آبی مشهد

اطلاعات تماس و هزینه ها

برای بازدید از سرزمین موج های آبی می توانید در فصول پاییز و زمستان و بهار از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به این مکان جذاب تور مشهد بروید ولی در فصل تابستان با توجه به گرمای هوا تا ساعات پایانی شب نیز امکان استفاده از سرزمین موج های آبی مهیا می باشد. از مزایای مهم سرزسمن موج های آبی این است که برای سنین مختلف ثابل استفاده است و هیچ محدودیت سنی در آن وجود ندارد. هزینه استفاده از سرزمین موج های آبی مشهد نیز بسیار مناسب است و از صبح تا بعد از ظهر فقط مبلغی در حدود ۳۰ هزار تومان هزینه برای هر نفر در بر خواهد داشت. شیفت شب این مجموعه ارزان تر نیز می باشد و دو سوم مبلغ فوق را باید هزینه نمایید.همچنین خانم ها فقط روزهای زوج به غیر از جمعه ها می توانند از مجموعه استفاده کنند.

سفر به سرزمین موج های آبی مشهد

امکانات سرزمین موج های آبی

مورد قابل ذکر دیگر در مورد سرزمین موج های آبی امکانات منحصر به فردی است که در آن وجود دارد. در این مجموعه می توانید امکانات بازی و ورزش متنوعی را مشاهده نمایید؛ سرسره های گوناگون و سونا و جکوزی و استخر امواج و سرسره های ارام و سرعتی و بسیاری وسایل و امکانات دیگر که می تواند تجربه ای لذت بخش را برای شما فراهم نماید. سرسره های موجود در این مجموعه از بزرگترین و هیجان انگیزترین سرسره های منطقه و حتی جهان می باشند که قطعاً با یک بار تجربه آن باز هم سری به این مشهد و این مجموعه تفریحی خواهید زد. استفاده از وسایل بازی بی خطر و وجود امکانات رفاهی گوناگون در مجموعه نیز در نوع خود جالب است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها