سفر به جنوب و قیمت چند هتل لوکس کیش

تور کیش از جمله تورهای مسافرتی پر طرفدار در ایران است و اکثر گردشگران با تور داخلی قبل از هر سفری اول این تور را انتخاب می کنند به همین خاطر برای سفر به این جزیره بلیط چارتری و همچنین بلیط لحظه آخری معمولاً وجود دارد و می توانید با تهیه بلیط هواپیما از آژانس های مسافرتی معتبری نظیر الهام سیر سفر راحت و امنی را تجربه کنید. در کیش همه جور هتل با هر امکانات و هرسلیقه ای وجود دارد و جالب است بدانید که قیمت هتل ها نیز متنوع می باشد. در این متن سه هتل از لوکس ترین هتل های کیش را معرفی می کنیم.

سفر به جنوب و قیمت چند هتل لوکس کیش 

هتل داریوش و آکواریوم دیدنی اش

یکی از هتل هایی که در تور گردشگری کیش می توانید در آن اقامت کنید هتل داریوش است. این هتل نمایی فوق العاده جذاب دارد و طراحی داخلی آن به صورتی است که بر روی تمامی ستون هایش تندیس داریوش حکاکی شده است و نیز از هر نظر بسیار لاکچری می باشد. دسترسی هتل داریوش به جاذبه های دیدنی و نیز داشتن وجود آکواریمی زیبا در محوطه هتل باعث برتری اش نسبت به سایر هتل های کیش شده است. هزینه این هتل لوکس بستگی به اتاق و امکاناتی دارد که در اختیار شما قرار می گیرد و از ۹۰۰هزار تومان تا ۱۱۰۰ هزار تومان متغیر است.

هتل ترنج هتلی بر روی آب ها

هتل ترنج از جمله هتل هایی است که وقتی واردش می شوید باورتان نمی شود که با تور داخلی سفر کرده اید، زیرا این هتل دنیایی متفاوت از کیش را در برابر چشمانتان می گشاید. کف هتل ترج از شیشه ساخته شده است به طوری که وقتی در اتاق هایش قدم می زنید انگار روی آب های خلیج فارس ایستاده اید و می توانید آبزیان دریا را تماشا کنید. این هتل علاوه بر محل اقامت بودنش بیشتر شبیه یک جاذبه دوست داشتنی است. هتل لوکس ترنج گرانترین هتل در کیش می باشد و هزینه هر شب ماندن در آن بیش از یک میلیون و نیم است.

سفر به جنوب و قیمت چند هتل لوکس کیش 

شایان هتلی پنج ستاره در کیش

هتل شایان هتلی شیک در کیش است که بسیار هم پر رفت و آمد می باشد. با اینکه حدود ۲۰۰ اتاق دارد برای اقامت در این هتل باید از قبل اتاق رزرو کنید. در رستوران های این هتل می توانید انواع غذاهای بین المللی و نیز غذاهای دریایی را سرو کنید و در کافه های آن طعم دلپذیر نوشیدنی های ترک و ایتالیایی را بچشید.هزینه هر شب ماندن در هتل شایان بین ۶۰۰هزار تا ۸۰۰ هزار متغیر است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها