سفر به باکو پاریس کوچولوی آذربایجان

کشور آذربایجان دارای پایتخت توریستی و زیبا به نام باکو می باشد که به پاریس کوچک معروف است. از تور باکو به خصوص تور نوروزی باکو همیشه استقبال فوق العاده ای شده است زیرا این کلان شهر از جاذبه های دوست داشتنی برای ایرانیان می باشد. در این مقاله سعی داریم راه های سفر به باکو و نیز هزینه های حتمی مسافرت به این شهر رویایی را برایتان بازگو کنیم، پس با ما همراه باشیدتا دو روش معمول مسافرت به کشور همسایه را مرور نماییم.

سفر به باکو پاریس کوچولوی آذربایجان 

سفر شخصی و راه های ارتباطی به باکو 

اگر در سفر به باکو هزینه برایتان مهم است سفر شخصی کم هزینه و مناسب برای شماست اما وقت و انرژی بیشتری می طلبد. در این سفر شخصاً باید بلیط هواپیما تهیه کرد و هتل رزرو کرد و برای دیدن جاذبه های باکو در مدت اقامت برنامه ریزی کرد. برای سفر شخصی تان از راه هوایی، زمینی و حتی ماشین شخصی استفاده کرد که هر کدام را انتخاب کنید باید ویزا نیز بگیرید در غیر اینصورت از ورود شما جلوگیری می شود. سفر شخصی با هواپیما کمتر از یک میلیون هزینه می خواهد اما راحتی بیشتری خواهید داشت. قطار به مقصد باکو از آستارا می رود و هزینه اش ۵۰هزار تومان می باشد. و اتوبوس هم هزینه ای کمتر از ۲۰۰هزار تومان می خواهد اما سختی های زیادی دارد و اما راه آخر سفر شخصی به باکو ماشین شخصی است. سفر با ماشین شخصی از روش های دیگر لذت بخش تر خواهد بود و دست شما را باز می گذارد که روزهای بیشتری را در باکو بمانید و حتی می توانید به جای هتل از چادر مسافرتی استفاده کنید. همچنین هر جا دوست داشتید بیشتر بمانید و هر جا را دوست نداشتید نروید. فراموش نکنید در سفر با ماشین شخصیتان باید گواهینامه و پلاک بین المللی بگیرید که هزینه آنها جمعاً ۱۲۰۰۰۰۰ خواهد بود. 

سفر به باکو پاریس کوچولوی آذربایجان 

سفر با تور باکو و هزینه های آن

اگر مشکلی بابت هزینه ها ندارید و می خواهید بدون دردسر به باکو بروید باید در تور باکو ثبت نام کنید و پس از پرداخت هزینه تور و مشخص شدن تاریخ حرکت بقیه کارها را به آژانس مسافرتی موکول کنید. با استفاده از تور باکو سفری آسان را در پیش روی خود خواهید داشت و نگرانی بابت بلیط هواپیما و هتل و ویزا و غیره نخواهید داشت. قیمت تور به اینکه چند روز می خواهید در باکو بمانید و دوست دارید هتل محل اقامت شما چند ستاره باشد وچه نوع وسیله نقلیه را برمی گزینید. مثلا برای ۴ شب ماندن در هتل و سفر هوایی تقریبا یک میلیونو پانصد هزار باید بپردازید اما همین سفر اگر زمینی باشد حدود ۶۰۰هزار تا یک میلیون هزینه می خواهد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها