سفر به ایروان در تور ارمنستان

تور ایروان، پایتخت کشور ارمنستان برای انتخاب سفری کم هزینه یک انتخاب فوق العاده می باشد. تعداد پرواز های هوایی به این کشور محدود می باشد پس از قبل نسبت به رزرو بلیط چارتر اقدام کنید. وجود موزه، کتابخانه، هتل لوکس، هتل پنج ستاره و نمایشگاه های هنری این شهر را به پایتخت جهانی کتاب و مورد توجه گردشگران تور خارجی تبدیل کرده است. از دیدنی های تور ایروان که به خاطر سنگ های رنگی شهرت دارد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

سفر به ایروان در تور ارمنستان 

دریاچه سوان و معبد گارنی در تور ایروان

بزگترین دریاچه کوهستانی آب شیرین جهان در شهر ایروان قرار دارد. گردشگران تور ارمنستان برای بهره بردن از طبیعت زیبای اطراف دریاچه، خوردن ماهی قزل آلای ایشخان، آب معدنی دلیجان به این شهر سفر می کنند. تنها رودی که از این دریاچه سرچشمه می گیرد هرازدان می باشد، نام دریاچه به معنای سرزمین دریاچه ها می باشد. یکی از معبد هایی که در این تور گردشگردی مورد توجه گردشگران و توریست های قرار می گیرد، معبد گارنی می باشد. این معبد از قسمت های مختلفی تشکیل شده است از این قسمت ها می توانیم به عبادتگاهی که به دستور پادشاه تیرداد اول ساخته شده و به عنوان محل عبادت مردم بعد از به رسمیت شناخته شده دین مسیحیت تعیین شده است. در تور ایروان می توانید از حمام اختصاصی دختر خسرو پرویز و تخته سنگ تاریخی دیدن کنید.

سفر به ایروان در تور ارمنستان 

کلیساهای تور ارمنستان

از جاذبه های تور ارمنستان می توانیم به کلیسای معروفی که در دره گغارت قرار گرفته اشاره کنیم. این کلیسا به دست دو طایفه زاکریان و پروشیان در دو قسمت داخلی و خارجی ساخته شده است، نام این کلیسا به خاطر وجود نیزه ای با پایه چوبی که در این کلیسا قرار دارد و مسیحیان اعتقاد دارند حضرت مسیح با این نیزه به قتل رسیده است گرفته شده است. در این کلیسا چشمه ای وجود دارد که روستاییان اعتقاد دارند با شستن صورت در این چشمه پیر نخواهند شد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها