سفر به اوزاکا در تور ژاپن

از شهر های مدرن و پیشرفته تور ژاپن که در نزدیکی خلیج اوزاکا قرار گرفته است، شهر اوزاکا می باشد. گردشگران تور ژاپن می توانند با رزرو بلیط هواپیما به ژاپن سفر کنند و از جاذبه های تور اوزاکا بازدید کنند. کشور ژاپن در میان چندین دریا محصور شده است و برگزاری جشن های مختلف در این شهر مورد استقبال گردشگران تور ژاپن قرار می گیرد. از جاذبه های تور اوزاکا که دارای فرهنگ غنی در زمینه موسیقی و ادبیات می باشد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

سفر به اوزاکا در تور ژاپن 

قصر اوزاکا و کیوکان در تور ژاپن

در تور اوزاکا جاذبه تاریخی که مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد، قصر اوزاکا می باشد. این قصر شامل بخش های مختلفی مانند پارک، تالار، زیارت گاه هوکوکو می باشد که وجود این قصر زیبایی های این شهر را چند برابر کرده است. آنچه در تور ژاپن چشم گردشگران را خیره می کند وجود یک کوسه در آکواریوم کیوکان می باشد، این مجموعه شامل پانزده آکواریوم متصل به هم می باشد.

سفر به اوزاکا در تور ژاپن 

معبدها در تور اوزاکا

وجود معبد های متعدد یکی از دلایل استقبال گردشگران از تور لحظه آخری ژاپن می باشد. یکی از این معابد سومیوشی تاشای که برای مردم کشور ژاپن بسیار مقدس می باشد و اعتقاد دارند که خدای شنتوی از ماهی گیر ها و دریانوردان مراقبت می کند. معبد شیتنوجی از معبد های تاریخی تور ژاپن محسوب می شود که شامل بخش هایی مانند تالار طلایی، دریاچه لاک پشت ها و باغ بهشت می باشد.

سفر به اوزاکا در تور ژاپن 

دیگر مکان های دیدنی تور اوزاکا

در تور اوزاکا می توانید برای خرید به مرکز کیتا مراجعه کنید. در این مرکز به جز فروشگاه، هتل و تفریگاه نیز قرار دارد، همچنین می توانید از باغ معلق هم در تور اوزاکا بازدید کنید. گردشگران از موزه هنری که در این شهر قرار دارد و شامل آثار از کشور های مختلف می باشد هم می توانند دیدن کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها