سفر به اروپا با تور سوئیس

یکی از کشورهایی مورد استقبال گردشگران در تور اروپا، کشور سوئیس می باشد. تور سوئیس یکی از گزینه ها برای گذراندن تعطیلات تابستانی توسط ایرانی هاست. برای همسفر شدن با تور سوئیس می توانید بلیط هواپیما و یا بلیط چارتر رزرو کنید. در هر مسافرتی بهتر است قبل از سفر اطلاعات کافی در مورد جاذبه های دیدنی و هتل های کشور مورد نظر داشته باشیم. به همین دلیل در این نوشتار چند مورد از شهرهای گردشگری تور سوئیس را معرفی خواهیم کرد.

سفر به اروپا با تور سوئیس 

شهر زوریخ در تور سوئیس

یکی از شهر هایی که در تور سوئیس به خاطر داشتن تعداد زیاد موزه و گالری هنری در این تور مورد بازدید قرار می گیرد، شهر زوریخ است. منظره زیبایی که می توانید در سواحل دریاچه زوریخ ببیند بی نظر و چشم نواز است.

سفر به اروپا با تور سوئیس 

شهر معروف ژنو

دومین شهری که در تور سوئیس مورد بازدید قرار می گیرد، ژنو نام دارد. زبان مردم ژنو فرانسوی می باشد، به خاطر اینکه صلیب سرخ در این شهر به جود آمده به عنوان شهر صلح شناخته می شود. از جاذبه های ژنو می توانیم به موزه «de l’horlogerie» اشاره کنیم که جواهرات بی نظیری در این موزه قرار دارد. جاذبه طبیعی تور سوئیس بازدید از منطقه ژنو می باشد، این مجموعه بر روی سه تپه قرار دارد و شامل چشم انداز کوهای آلپ، دریاچه ژنو می باشد که در ماه ژوئن با فسیتوال ها در تور سوئیس همراه است.

سفر به اروپا با تور سوئیس 

شهرهای لوسرن و اینترلاکن

گردشگرانی که با تور سوئیس به ژنو سفر می کنند حتما از منطقه لوسرن بازدید می کنند. زیبایی این منطقه به خاطر وجود کلبه های چوبی و قدیمی می باشد که قدمتی طولانی دارد و امکان تردد اتومبیل یا هر وسیله نقلیه دیگری در این منطقه وجود ندارد. اینتر لاکن بین چند کوه و دریا قرار دارد و برای گردشگران علاقه مند به کوه نوردی و دوچرخه سواری و پارادگلاینگ بسیار مهیج و جذاب است و جزو مناطق دست نخورده و بکر به حساب می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها