سفر به آماسرا یا جزیره خرگوش

ترکیه یکی از کشورهایی است که برای گردشگری در میان ایرانیان در اکثر اوقات اولویت دارد. ترکیه شهرهای زیبایی با جاذبه های فراوان دارد که برای دیدن آنها باید به بیش از یک بار استفاده از تور ترکیه قانع شوید. یکی از مزایای تور ترکیه این است که نیازی به تحمل دردسرهای گرفتن ویزا برای ایرانیان وجود ندارد و در کمترین زمان می توانید با تهیه بلیط هواپیما و در برخی اوقات بلیط چارتری به این کشور افسانه ای و رویایی سفر کنید و از جاذبه های فوق العاده آن لذت ببرید. بندر آماسرا به شهر شاهزاده پارس نیز شهرت دارد و دارای جزایر کوچک و بزرگی می باشد.

 سفر به آماسرا یا جزیره خرگوش

موزه و مسجد و کلیسای آماسرا

آماسرا یک موزه کوچک اما با قدمت بسیار دارد که ریشه در فرهنگ آن دارد و بازدید از آن وقت زیادی نمی برد. مسجد فاتیح کامی که در گذشته های دور کلیسا بوده است و بعدها با بازسازی آن را به مسجد تبدیل کردند دارای معماری قدیمی و در دو طبقه احداث شده است و برای گردشگران بسیار مورد توجه بوده است و گاهی در اوقات فراغت خود خارج از تور از آن دیدن می کنند.

جزیره کوچک خرگوش و جزیره بزرگ

یکی از مقاصد اصلی تور ترکیه در شهر آماسرا بازدید از جزیره خرگوش و جزیره بزرگ می باشد. در جزیره خرگوش علاوه بر چشم انداز زیبای دریای سیاه و سکوت دنج در لب ساحل می توانید از کلیسایی تقریبا مخروبه نیز دیدن کنید. تورهای قایق سواری و شنا از تفریحاتی است که می توانید از آنها در کنار این جزایر بزرگ لذت برده و تمامی مشغله های فکری خود را به فراموشی بسپارید.

سفر به آماسرا یا جزیره خرگوش 

اقامتگاه ها و رستوران ها

در بندر آماسرا رستوران های زیادی وجود دارد که در آنها انواع غذاهای تایلندی و بین المللی در محیط هایی بسیار شیک به مشتریان عرضه می شود. اگر قصد اقامت در این بندر زیبا و رویایی را داشتید می توانید از میان تعداد بسیار زیاد هتل ها که در اینجا وجود دارد بهره شایانی ببرید این هتل ها گر چه پنج ستاره نیستند ولی از امکانات بسیار خوبی همچون نزدیکی به دریا و نیز داشتن استخر و جکوزی برخوردار می باشند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها