سفر اروپایی آسیایی در تور ترکیه

ترکیه از کشورهایی است که سالانه گردشگران زیادی با تور داخلی این کشور و تور خارجی از آن دیدن می کنند و قسمتی از آن در آسیا و قسمتی دیگر در اروپا قرار گرفته است. این کشور یکی از مقصد های مسافرت ایرانیان به حساب می آید. برای سفر به ترکیه می توانید از هم از سفر زمینی و هم از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما و نیز بلیط چارتر و تور لحظه آخری استفاده کنید. از دیدنی های تور ترکیه این کشور پر جاذبه می توانیم موارد زیادی را نام برد که در تور استانبول و تور آنتالیا بیشترین فراوانی را دارند. چند مورد از این جاذبه های را در این نوشتار برای شما همراهان همیشگی الهام سیر معرفی خواهیم کرد.

سفر اروپایی آسیایی در تور ترکیه 

سالن آسپندوس و سواحل تور ترکیه

از جاذبه های تاریخی تور ترکیه که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد می توانیم به سالن نمایش آسپندوس اشاره کنیم. این سالن توسط امپراطور رم «مارکوس آرلیوس» ساخته شده است. این سالن گنجایش حضور تماشاگران بالای ده هزار نفر را هم دارا می باشد و با وجود قدمت طولانی که دارد همچنان سر پا مانده است. در این تور گردشگری از ساحل زیبای پاترا هم دیدن می شود که طولانی ترین ساحل شنی محسوب می شود. از جذابیت های این ساحل برای بازدید کنند گان پرورش لاک پشت های در حال انقراض هستند. یکی از جاذبه های گردشگری که از یونان باستان به جا مانده، پاموکاله می باشد. بیشترین دلیل شهر این بنا تراس سفیدی است که از تراورتین ساخته می شود. قسمت هایی از حمام و معابد ساخته شده در آن زمان هنوز باقی مانده است.

سفر اروپایی آسیایی در تور ترکیه 

قلعه بدروم و کوه نمروت ترکیه

یکی از بناهای به جا مانده از قرون وسطی قلعه بدروم می باشد، که توسط جنگجو های جنگ های صلیبی ساخته شده است. در این قلعه کشتی های قدیمی بسیاری قرار دارد. در تور ترکیه دیدن از کوه نمروت را از دست ندهید، این کوه به دستور شاه «آنتیوکوس اول، زئوس کوماگن» ساخته شده است که مجسمه های شیر، عقاب، خدایان ایرانی و سرهای جدا شده این مجموعه را کامل می کند و توجه گردشگران زیادی را معطوف خود می کند. کوه نمروت در شهر آدیامان قرار دارد و دیدن غروب خورشید بر فراز کوه زیبایی چشم نوازی دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها