سفر ارزان تور ترکیه

رزرو هتل در تور ترکیه

در هزینه هتل جای صرفه جویی وجود دارد فقط باید بدانید در چه فصلی به ترکیه سفر می کنید. معمولاً هتل های ترکیه در تابستان در گران ترین بهای خود هستند زیرا در تابستان تور ترکیه بسیار پرطرفدار می شود به طوری که در جای جای این کشور تور گردشگری به چشم می خورد و حتی ممکن است هتل گیرتان نیاید و به هاستل ها پناه ببرید. در تور نوروزی ترکیه قیمت هتل ها به نسبت خیلی خوب است و گردشگران می توانند با پرداخت هزینه کم در هتل لوکس و شیکی اقامت کند. هزینه هتل در وسط شهر و یا در نزدیکی جاذبه های ترکیه و یا مراکز خرید آن برایتان گران تمام می شود اما در حاشیه شهر ارزانتر است.

سفر ارزان تور ترکیه 

کاهش هزینه رستوران در تور ترکیه

در تور ترکیه رستوران ها و کافه هایی وجود دارد که مخصوص توریست های تور خارجی است و بیشتر در مناطق ساحلی و یا در نزدیکی جاذبه های این کشور قرار دارد و هزینه غذا در آنها بسیار زیادتر از رستوران های دیگر است برای کاهش هزینه ها توصیه می شود این رستوران ها و کافه ها را انتخاب نکنید. رستوران های محلی که بیشتر مختص گردشگران تور داخلی ترکیه است و غذاهای محلی سرو می شود قیمت بسیار مناسبی دارد.

سفر ارزان تور ترکیه 

کاهش هزینه رفت آمد در تور ترکیه

ترکیه از نظر حمل و نقل جزو گرانترین کشورها می باشد پس انتظار نداشته باشید هزینه تاکسی ارزان باشد اما می توانید از اتوبوس ومینی بوس استفاده کنید. برخی مواقع  بعضی آژانس های مسافرتی همراه با بلیط هواپیما، بلیط اتوبوس نیز به مسافران خود می دهند که باعث صرفه جویی زیادی در هزینه ها می شود. برای سفرهای داخلی معمولا به جای تور داخلی از اتوبوس استفاده می شود زیرا اتوبوس مزایایی چون توقف برای استراحت و سرویس و ارائه میان وعده مختصر دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها