سفر آسیایی کامبوج

از کشورهای آسیایی که گردشگران از بازدید آن غافل نمی شنود، کشور کامبوج می باشد. جنگل ها و مراتع سرسبز این کشور توجه گردشگران خارجی را به خود جلب می کند. اولین گزینه برای سفر به این کشور سرسبز استفاده از سفر هوایی می باشد. برای رزرو بلیط می توانید با کارشناسان الهام سیر تماس حاصل کنید. در زیر چند نمونه از جاذبه های بی نظیر این کشور زیبا را معرفی می کنیم.

سفر آسیایی کامبوج

شهر ساحلی در تور کامبوج

از شهر های ساحلی که در این سفر به کامبوج مورد بازدید قرار می گیرد، شهر ساحلی سیهانوکویل می باشد. در این سواحل زیبا می توانید آرامش راه رفتن در سواحلی با ماسه های شنی زیبا را تجربه کنید. نام این شهر از پادشاه قدیمی آن گرفته شده است، از تفریحات آبی این ساحل می توانیم به غواصی اشاره کنیم. قطعاً مناظر طبیعی و بکر این منطقه می تواند سفر جذاب و فراموش نشدنی را برای مسافران رقم بزند و پس زمینه های فوق العاده ای برای عکاسی در اختیار شما قرار دهد.

بایون و تیول اسلنگ

از معبد هایی که در کامبوج مورد بازدید قرار می گیرد، می توانیم به معبد بایون اشاره کنیم. از اشیایی که می توانید در این عبادتگاه ببینید چهره های سنگی هستند که در این معبد قرار دارند. این مکان تنها معبد گنکور محسوب می شود. از جاذبه های خوف انگیز کامبوج می توانیم به بازدید از ساختمانی چند طبقه که ابتدا محل تحصیل بوده و بعدها به محلی برای شکنجه تبدیل شده است اشاره کنیم، این ساختمان تیول اسلنگ نام دارد.

سفر آسیایی کامبوج

تپه بکور در تور کامبوج

از بناهایی که در منطقه کامپوت قرار دارد و در هوای گرم تابستان به عنوان یک اقامتگاه مورد استفاده قرار می گیرد، تپه بکور می باشد. این تپه چندین بار تخریب شده است و بازدید کنند گان فقط زمانی که باتور از آن بازدید کنند، می توانند وارد آن شوند. برای بازدید از این جاذبه ها و استراحت می توانید از هتل هایی که برای اقامت گردشگران و توریست ها در نظر گرفته شده است استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها