سفری متفاوت به سوئد و رویای هتل یخی

اگر از گردشگرانی باشید که با تورهای گردشگری متعدد همراه شده اید بی شک انواع و اقسام هتل ها را دیده و اقامت در آنها را تجربه کرده اید اما در اینجا می خواهیم شما را با یک هتل رویایی و شاید در نظر خیلی ها، خیالی آشنا کنیم. اگر از تور سوئد استفاده کردید و به هتل یخ سر نزدید نصف عمرتان بر باد رفته است زیرا هتل یخی چیزی فراتر از یک هتل لوکس و یا یک هتل پنج ستاره و بسیار پر جاذبه است اما به علت اینکه فقط شش ماه از سال آماده پذیرایی می باشد گرانترین هتل در جهان می باشد.

سفری متفاوت به سوئد و رویای هتل یخی 

دانستنی های جالب در باره هتل یخی سوئد

این هتل نخستین طرح هتل یخی در دنیا است که در سوئد طراحی و به مرحله اجرا رسید و در روستای یوکاس یروی احداث شد و هر ساله در فصول سرد ساخته شده و در فصول گرم آب می شود. هتل یخی اولین بار حدود سی سال پیش بنا شد و در ساخت این هتل هزاران تن یخ و برف استفاده شد. هتل یخ منحصراً در فصول سرد سال آماده پذیرایی از گردشگرانی است که با تور خارجی به سوئد آمده اند هر چند که تور گردشگری داخلی نیز اقامت در این هتل شگفت انگیز را در برنامه خود دارد.

سفری متفاوت به سوئد و رویای هتل یخی 

امکانات و طراحی داخلی هتل یخی

در هتل یخی سوئد همه چیز از یخ و برف ساخته شده که دنیایی متفاوت را برای گردشگران و بازدید کنندگان به وجود آورده است. دنیایی که بلورهای یخ تشکیل دهنده همه امکانات و لوازم آن هستند. این هتل حدود ۶۰ اتاق یخی و یک رستوران بزرگ یخی و لوستر ها و تندیس های زیبای بلورین دارد حتی ظروف غذا خوری، مبلمان و تخت ها نیز از یخ ساخته شده است. از این هتل گاهی به عنوان یک جاذبه در تور گردشگری نام برده می شود البته اگه تور شما زمستانه باشد زیرا در تور نوروزی و تور تابستانی اثری از هتل نمی بینید چون آب می شود و به یک زمین خالی تبدیل می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها