سفری متفاوت به آفریقا در تور مراکش

یکی از کشورهای آفریقایی که مورد توجه گردشگران قرار می گیرد کشور مراکش است. برای بازدید از تور مراکش می توانیم از طریق رزرو بلیط هواپیما به این کشور سفر کنیم. مراکش آب و هوای متفاوتی در فصول مختلف دارد، که بهترین زمان برای تور داخلی و تور خارجی مراکش فصل بهار است. در تور مراکش می توانید از رویدادها و جشن ها و مراسم مردم این کشور دیدن کنید. یکی از این رویدادها فستیوال موسیقی است که یک رویداد بین المللی به حساب می آید. در نوشتار پیش رو تلاش کرده ایم تعدادی از این رویدادها را که در تور مراکش مورد بازدید قرار می گیرد را شرح دهیم.

سفری متفاوت به آفریقا در تور مراکش 

جشنواره بین المللی عشایر در تور مراکش

یکی از جشنواره های مورد بازدید در تور مراکش، جشنواره بین المللی عشایر است که هر ساله از اواخر اسفند ماه تا اوایل فروردین ماه در نزدیکی صحرای محامیرالغزلان برای چهار روز متوالی گروه های برگزار کننده موسیقی، تئاتر، داستان خوانی و هنرهای محلی را در چادر های ویژه ای دور هم جمع می کند که بسیار مورد توجه گردشگران تورها قرار می گیرد.

سفری متفاوت به آفریقا در تور مراکش 

جشنواره موسیقی تور مراکش

از جشنواره های موسیقی می توانیم به موسیقی محلی غناوه اشاره کنیم که طرفداران بسیاری دارد. در این تور گردشگری از جشنواره طنجاز نیز دیدن می شود که در شهر طنجه برگزار می شود و به موسیقی جاز اختصاص دارد و از دو کلمه طنجه و جاز به وجود آمده است. در هتل های شهر طنجه نوازندگان جهانی جاز نیز برنامه داشته اند. یکی از جشنواره های زیبایی که در تور مراکش مورد بازدید قرار می گیرد و توجه گردشگران را به خود جلب می کند، جشنواره رز است که به مناسبت برداشت هفتاد تن گل در پنج روز برگزار می شود. این جشنواره با سرو صدای بسیار، غذاهای لذیذ و محلی و نواختن آواز و موسیقی همراه است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها