سفری خاطره انگیز با تور بالی

یکی از جزایر زیبای تور اندوزی که گردشگران ایرانی با تور خارجی از آن دیدن می کنند، جزیره و تور بالی می باشد. برای سفر به این جزیره و بهره بردن از جاذبه های تاریخی بسیاری که تور بالی دارد می توانید با رزرو بلیط هواپیما به بالی سفر کنید. از مکان های تاریخی تور اندونزی و به صورت خاص تور بالی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

سفری خاطره انگیز با تور بالی 

موزه ها و سواحل گردشگر در تور بالی

موزه بالی اولین مکان دیدنی است که در تور بالی توسط گردشگران و توریست ها مورد بازدید قرار می گیرد.دیدنی های این موزه شامل ظروف سفالی، حکاکی مزین، ماسک های نقاشی شده می باشد. یکی از معبد هایی که مورد بازدید قرار می گیرد معبد مادر نام دارد که در کوه های آتشفشانی آگونک قرار دارد. این معبد قدیمی که بزرگترین معبد هندوها محسوب می شود برای هندوها از ارزش معنوی بالایی برخوردار می باشد. یکی از جذابیت های تور بالی وجود دو منطقه کاملا متفاوت می باشد، برای استفاده از بهترین امکانات و وسایل تفریحی و هتل های ناب کافیست از منطقه نوزا دوا دیدن کنیم. این جزیره به خاطر زیبایی های بی نظیرش در رده پنج جهان قرار دارد. اگر به دنبال بهره بردن از زیبایی های چندین مکان متفاوت هستید می توانید از منطقه اوبد دیدن کنید، که از جاذبه های این منطقه می توانیم به جنگل میمون ها، دریاچه براتان، معبد آبی اولون، غار فیل ها، موزه و خانه هنر و باغ وحش منحصر به فرد بالی اشاره کنیم.

سفری خاطره انگیز با تور بالی 

کیناماتانی در تور بالی

در روستای کینتامانی مردم در کنار آتشفشان فعال کینتامانی زندگی می کنند، حتی خانه های اهالی بومی این منطقه از سنگ های سرد شده این آتشفشان ساخته شده. به جز آتشفشان غار خفاش ها نیز در این تور گردشگری و سیاحتی مورد بازدید قرار می گیرد. با این اوصاف می توان از کشور اندونزی و خصوصاً جزیره زیبای بالی به عنوان یک تور فوق العاده برای ایرانیان نام برد که به نسبت سایر تور ها یک تور ارزان نیز به حساب می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها