سفری جذاب به هندوستان

هند از کشور های پر جمعیت آسیایی می باشد. این کشور جاذبه های تاریخی زیادی دارد که باعث توجه گردشگران تور هند و تور خارجی می شود. تور لحظه آخری این کشور هزار مذهب، مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. با رزرو بلیط هواپیما به مقصد هند می توانید از آب و هوای کاملا متفاوت تور هند لذت ببرید. تعدادی از جاذبه های پر طرفدار تور هند را در این نوشتار معرفی می کنیم.

سفری جذاب به هندوستان 

کرالا در تور هند

در تور هند می توانید از مجموعه ای از تالاب ها و دریاچه هایی که در نزدیکی یکدیگر قرار دارند در کرالا دیدن کنید. در این مجموعه می توانید انواع گونه های ابزیان مثل خرچنگ، قورباغه و ماهی را ببینید و علاقه مندان به حیوانات می تواننید از خانه سمورهای آبی و لاک پشت ها دیدن کنند. در تور هند و کرالا می توانید هتل شناوری به نام کتووالام را تجربه کنید.

سفری جذاب به هندوستان 

پالولم و پارک کان ها

یکی از سواحل هند که می توانید شب های طولانی را رستوران بگذرانید، ساحل پالولم می باشد. این ساحل زیبا در میان پرتگاهایی با ارتفاع زیاد قرار گرفته است. در تور هند می توانید از باغ وحش کانها بازدید کنید. از زیبایی های این پارک می توانیم به جنگل های سرسبز، دره ها، رودیار کیپلینگ اشاره کنیم.

سفری جذاب به هندوستان 

معبد هارماندیر صاحب در تور هند

از جاذبه های دیدنی تور هند می توانیم به معبد طلایی اشاره کنیم. این معبد به دست گورو رامداس ساخته شده است و به خاطر اینکه طبقات بالایی با طلا پوشیده شده است به معبد طلا شهرت دارد. این معبد برای هندی ها ارزش معنوی زیادی دارد و زائران بسیاری از آن دیدن می کنند.

سفری جذاب به هندوستان 

جایسالمر

یکی از محبوب ترین جاذبه های این تور بازدید از شهر کویری جایسالمر می باشد. در اطراف شهر دیوارهای طلایی قرار دارد که مانند نگینی در بیابان می درخشد. تجارت در این شهر بسار رونق دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها