سفری به هلند و آمستردام

ایرانی ها علاقه زیادی به دیدن فوتبال اروپایی ها دارند، مطمئناً دیدن کشوری که بازی های تیم ملیش رو دنبال می کردن با تور هلند جذابیت زیادی به دنبال داشت. بسیاری از گردشگران با رزرو بلیط هواپیما به کشور هلند سفر می کنند تا شهر آمستردام را ببینند در حالی که تور هلند جاذبه های زیادی برای بازدید دارد. گردشگران برای دیدن منظره زیبای لاله ها و آسیاب های قدیمی و صرفه جویی در هزینه ها از تور ارزان این کشور استقبال می کنند. در متن زیر تعدادی از جاذبه های این تور آمستردام و کشور هلند را معرفی می کنیم.

سفری به هلند و آمستردام 

میادین و موزه ها در تور هلند

در تور هلند حتماً از میدان دام بازدید کنید، زیبایی این میدان هر بیننده این را به خود خیره می کند. در واقع با بازدید از این میدان با یک تیر چند نشان را می زنید، زیرا در اطراف میدان کاخ سلطنتی و فروشگاه های فروش لباس و صنایع دستی قرار دارد. دیدن مجسمه های مومیایی شده در موزه مادام توسو بسیار حیرت آور بود، در تور آمستردام می توانید ماکت شخصیت های مشهور را در این موزه ببیند که به شکل هنرمندانه ای طراحی شده اند.

سفری به هلند و آمستردام 

ورزشگاه زیبای آژاکس

در تور هلند می توانید از ورزشگاه آژاکس هم دیدن کنید که برای علاقه مندان فوتبال بسیار جذاب و جالب می باشد. در هلند هتل های مناسبی برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده است مانند «nova» که امکانات لازم در هر اتاقی در نظر گرفته شده است.

سفری به هلند و آمستردام 

دیگر جاذبه های تور هلند

گردشگرانی که با تور آمستردام به هلند سفر کرده اند حتما برای خرید به نمایشگاه ها سری می زنند، به خصوص نمایشگاه گل که به خاطر تنوع در رنگ و نوع گل هر فردی را شگفت زده می کرد. برای استراحت و خوردن غذا می توانید به رستوران هایی که غذاهای مختلفی را طبغ می کردند، بروید و از غذاهای هلندی با پنیر زیاد لذت ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها