سفری به ازمیر ترکیه شهر زیتون و افسانه ها

ازمیر شهر افسانه ای ترکیه

اگر در تور ترکیه می خواهید به شهر رویایی ازمیر بروید و از جاذبه های زیبای آن دیدن کنید نشانگر حسن انتخاب شماست. ازمیر محیطی آرام و مناسب زندگی توأم با آرامش است. این شهر سومین شهر بزرگ ترکیه است و چندین دانشگاه معتبر در آن قرار گرفته و باعث شده از نظر علمی به مرتبه ای والا برسد و با دارا بودن هتل های متنوع مکانی مناسب برای گردشگران است. سواحل دریای اژه در ترکیه از از جمله زیباترین چشم اندازهای این کشور می باشد که ازمیر هم در خط ساحلی آن قرار گرفته است. این کرانه ها توسط پرتگاه های سنگی، جنگل های کاج و باغ های زیتون پوشیده شده است. از دیگر جاذبه های ازمیر آثار تاریخی، چشمه های معدنی و شهر باستانی ترووا می باشد. السانکاک به دلیل نمایش معماری و تاریخی ازمیر نخستین مکانی است که در تور ترکیه از آن بازدید می شود، همچنین در این مکان منظره زیبایی از دریا در پیش روی بازدیدکنندگان قرار دارد. گرفتن بلیط هواپیما از شرکت الهام سیر به مقصد ترکیه هزینه معقولی دارد و حتی می توانید با استفاده از بلیط لحظه آخری هزینه های خود را کاهش دهید.

سفری به ازمیر ترکیه شهر زیتون و افسانه ها 

بازار کمرالتی مارکت و بنای آسانسور

بازار کمرالتی مارکت، بازاری سنتی است و از شلوغ ترین مکان های ازمیر به حساب می آید. این بازار با داشتن سوغاتی های سنتی برای خرید و نیز رستوران های قدیمی و سنتی که غذاهای دریایی عرضه می کنند و مکان هایی را برای استراحت گردشگران در نظر گرفته اند، برای متقاضیان تور ترکیه بسیار مورد توجه بوده و در اولویت تور خارجی مسافر این کشور قرار دارد. آسانسور نام بنایی تاریخی و زیبا که قدمت آن به صد سال پیش می رسد است که یکی از زیباترین و مشهورترین رستوران های ازمیر در بالای آن قرار گرفته و سالانه گردشگرانی با تورخارجی به ازمیر سفر کرده اند، از آن دیدن می کنند. گرشگران می توانند با سوار شدن به این آسانسور شهر ازمیر را از بالا ببینند و از سوغاتی فروشی ها و رستوران ها و کافی شاپ ها ی آن نیز بهره ببرند.

میدان کناک و برج ساعت

مقصد بعدی تور ترکیه میدان کناک شهر ازمیر است در کنار میدان کناک مسجد کناک و بازار کمرالتی قرار گرفته است. این میدان به علت برج ساعت که نماد ازمیر است شهرت پیدا کرده است. برجی تاریخی و دیدنی که بیش از صد سال پیش توسط معماران فرانسوی احداث شده است و ساعت برج هدیه امپراتور آلمان بوده و برای علاقه مندان به تاریخ جذابیت های خاص خود را دارد.

سفری به ازمیر ترکیه شهر زیتون و افسانه ها 

خط ساحلی کوردونبویا

از مقاصد دیگر تور ترکیه گردش در خطوط ساحلی و زیبای ازمیر کوردونبویا می باشد که درست در مرکز شهر قرار دارد. در این خطوط ساحلی با کاسکه سواری و تماشای ساحل لحظات خاطره انگیزی برای گردشگران ثبت می شود. از دیگر امکانات آن خطوط ساحلی می توان به فروشگاه های گران قیمت و کافه ها و رستوران ها اشاره کرد. اکثر گردشگران خصوصاً گردشگران ایرانی که به همراه تور ترکیه و یا به صورت جداگانه عازم این کشور می باشند یکی از مناطق مورد علاقه خود را سواحل زیبای ترکیه می دانند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها