سفری ارزان آنگکور وات در تور کامبوج

آنگکور وات در نزدیکی شهر سیم ریپ قرار دارد که در کشور کامبوج از این شهر به عنوان یک جاذبه برتر یاد می شود. لیدر تور کامبوج همیشه یک روز را برای گردش در آنگکور وات اختصاص می دهد ضمن اینکه گردشگران باید با پرداختن مبلغی مجوز ورود به آنگکور وات را تهیه کنند. این شهر بسیار ارزان است به طوری که شما هرگز به این فکر نمی کنید که از تور خارجی استفاده کرده اید و گاهی حتی تور کامبوج ارزانتر از یک تور داخلی برایتان رقم می خورد و صرفاً بیشترین هزینه ای که پرداخت کرده اید، بلیط هواپیما بوده است.

سفری ارزان آنگکور وات در تور کامبوج 

انواع هتل در تور کامبوج و آنگکور وات

در آنگکور وات هتل و مسافرخانه های بسیاری با قیمت باور نکردنی وجود دارد. این هتل ها در اتاق ها و سوئیت هایشان دارای امکاناتی همچون سیستم گرمایشی و سرمایشی، حمام مجهز و اینترنت رایگان است و نیز برخی از آنها دارای استخر و جکوزی هستند و هزینه یک شب اقامت در آنها از ۳۵هزار تا ۶۰هزار متغیر می باشد که خیلی به صرفه است. اگر به دنبال اقامتگاهی از این ارزانتر در تور کامبوج هستید بهتر است به جای هتل در مسافرخانه های آنگکور وات که هزینه ای بین ۴هزار تا ۳۰هزار تومان می خواهد ساکن شوید به هر حال در این تور کامبوج هرگز نگران جا و مکان اقامت نخواهید شد.

سفری ارزان آنگکور وات در تور کامبوج 

رستوران های آنگکور وات

در آنگکورات رستوران های زیادی وجود دارد که در آنها می شود انواع غذاهای آسیایی و اروپایی برای گردشگران تور خارجی که از قاره های مختلف راهی کامبوج هستند را نوش جان کرد. این رستوران ها که در جای جای این شهر پراکنده اند دارای قیمت های پایینی هستند که با توجه به کیفیت غذایی که ارائه می دهند بسیار ارزان است. رنج قیمت غذا در این رستوران ها بین ۱۵ هزار تومان تا ۳۰ هزار تومان است که این قیمت در یک رستوران شیک واقعا رویایی است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها