سریلانکا پایتخت چاشنی ها و میوه های متفاوت

پایتخت کشور سریلانکا شهر کلمبو می باشد. این کشور مملو از منابع ادویه های مختلف همچون زنجبیل می باشد. همچنین در این کشور میوه هایی عجیب و غریب که برای گردشگران به خصوص گردشگران تور خارجی نایاب و جالب است وجود دارد این میوه ها شامل کینگ کونات، دوریان و پاپایا که اکثریت میوه های مناطق گرمسیری نیز هستند. گرفتن ویزای سریلانکا برخلاف اکثر کشورها دوندگی خاصی ندارد و بسیار ساده است و حتی می توان در طول سفر ویزای این کشور و تور سریلانکا را به راحتی تمدید کرد.

سریلانکا پایتخت چاشنی ها و میوه های متفاوت 

صخره سیگیریا و شهر آنورادهاپور و پرورش فیل این شهر

مهم ترین جاذبه کشور سریلانکا صخره ی سیگیریا می باشد که به دستور پادشاه این کشور بر روی آن باغ ها و طراحی هایی صورت گرفت تا این صخره به جاذبه ای بی نظیر برای گردشگرانی که از اقصی نقاط جهان با تور خارجی و تور داخلی به سریلانکا می آیند تبدیل شود. کشور سریلانکا در طول سالها دارای پایتخت های متفاوتی بوده است که یکی از آنها شهر آنورادهاپور می باشد. با اینکه این شهر قدمت بسیار زیادی دارد اما دارای بخش های مدرن نیز می باشد. از مناطقی که در برنامه تور گردشگری قرار می گیرد بازدید مشهورترین منطقه پرورش فیل جهان است که در شهر آنورادها قرار دارد.

شهر نیووارا و پارک ملی راهانو یا همان یالا

شهر نیووارا بسیار خوش آب و هوا می باشد و از این حیث و نیز از نظر معماری و طراحی قالب شهر با سریلانکا متفاوت است. نیووارا دارای کوه های مرتفع و نهرهای زیاد و جنگل های سرسبز می باشد که مکانی دنج را برای اسکان تور گردشگری و گشت و گذار در طبیعت به وجو آورده است. پارک ملی راهانو با نام دیگر یالا یکی از برترین پارک های کشور سریلانکا می باشد. این پارک دارای حیات وحش گسترده ای می باشد که در آن انواع حیوانات درنده و وحشی وجود دارد و بازدید از آن بسیار هیجان انگیز و ترسناک است و حتما باید با تور و لیدر از این پارک دیدن کرد.

سریلانکا پایتخت چاشنی ها و میوه های متفاوت 

رستوران ها، هتل ها و مراکز خرید

در تور سریلانکا و در تمامی شهرهای توریستی آن رستوران هایی با غذاهای متفاوت و لذیذ وجود دارد که طعم غذای دلچسب آنها فراموش نشدنی است. هم چنین به علت توریست پذیر بودن این کشور مملو از هتل می باشد که بر حسب هزینه دارای امکانات متفاوتی می باشند. در مراکز خرید سریلانکا می توانید از ادویه ها و چاشنی های خوبی همچون دارچین و زنجبیل و غیره به عنوان سوغاتی خرید کنید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها