سرزمین هنرهای رزمی در تور چین

چین یکی از پر جمعیت ترین کشورهای دنیا می باشد، نحوه زندگی مردم این کشور و پیشرفت سریع با توجه به جمعیتی که دارد مورد توجه گردشگرانی که با تور چین به این کشور سفر می کنند قرار می گیرد. ایرانی ها نشان داده اند که در انتخاب تور و سفرهای خود، علاقه زیادی به بازدید از این کشور و آشنایی با فرهنگ چینی ها دارند. از دیدنی های تاریخی و سیاحتی تور چین می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

سرزمین هنرهای رزمی در تور چین 

دیوار چین و لشگر سفالین

یکی از جالب ترین جاذبه های تور چین بازدید از دیوار بزرگ چین می باشد. این دیوار در قدیم برای حفاظت از این کشور در سرتاسر کشور کشیده شده است و در نزدیکی شهر پکن قرار دارد. طولانی بودن و یکپارچه بودن دیوار باعث شده تا این اثر در لیست عجایب هفت گانه قرار گیرد. دومین جاذبه ای که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد لشگر سربازان سفالین می باشد که توسط کشاورزان کشف شده است. این مجسمه های سفالی نشان دهنده علت پیروزی کشور چین یعنی متحد بودن آنهاست.

شهر ممنوعه پکن در تور چین

آنچه از نام این شهر در این تور گردشگری در ذهن مخاطب ایجاد می شود شهری پر رمز و راز است. نام این بنا در ابتدا شهر قصر بوده و ورود مردم عادی به آن ممنوع بوده است. این بنا به خاطر داشتن سقف طلا و رنگ آمیزی های خاصی که در داخل ان استفاده شده به عنوان پنجمین کاخ مشهور دنیا شناخته می شود.

سرزمین هنرهای رزمی در تور چین 

رودخانه لی در تور پکن

اگر در تور پکن به دنبال بهره بردن از زیبایی طبیعی هستید حتماً از رو خانه لی دیدن کنید. این روخانه به خاطر داشستن منظره بکر و دست نخوره مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. وجود صخره ها بزرگ در کنار آب، زمین های کشاورزری پر از درختان بامبو زیبایی این رودخانه را چند برابر کرده است. گردشگران اهل هنر از زیبایی این منطقه برای خلق اثری جدید الهام می گیرند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها