سافران بولو شهر تجاری تور ترکیه

جاذبه های گردشگری و شهرهای پرجاذبه تور ترکیه تمام نشدنی هستند و یقیناً با یک بار سفر به این کشور نمی توانید از تمامی آنها دیدن کنید. در این جا می خواهیم به شهر سافران بولو برویم و از نزدیک زیبایی های آن را لمس کنید. تور سافران بولو همه روزه از استانبول و شهر آنکار حرکت می کند. سافران بولو دارای زمستان سخت و تابستان بسیار گرم است و بهترین فصل برای مسافرت به این شهر زیبا بهار است به همین دلیل از تور نوروزی سان فران بولو همیشه استقبال بیشتری می شود.

غار بولاک و قنات انسکایا در تور ترکیه

غارهای بولاک از جاذبه های زیبای سان فران بولو می باشد که همیشه مملو از گردشگران می باشد که با تور خارجی به اینجا می آیند همچنین در سافران بولو تورهای داخلی از طرف مدارس و یا تورهای محله ای برای بازدید از این غار زیبا وجود دارد. قنات انسکایا در طبیعتی زیبا و باشکوه قرار دارد و در اینجا می توانید شاهد سکوی شیشه ای و کریستالی می باشد. در نزدیکی این قنات زیبا کافه ای وجود دارد که در فضای دنج آن می توانید استراحت کنید و قهوه و نوشیدنی میل کنید.

موزه کنت و شهر قسطمونی در تور سافران بولو

بنای موزه کنت از بناهای قدیمی سافران بولو می باشد که بر روی تپه ای سرسبز قرار دارد. در موزه کنت بخشی از ساختمان به مردم شناسی و بخشی نیز به نمایشگاه های مختلف مختص یافته است و گردشگران خارجی که با تور ترکیه به سافران بولو آمده اند می توانند علاوه بر این بخش ها از برج ساعت نیز دیدن کنند و به عکاسی از مناظر اطراف بپردازند.شهر قسطمونی تصویری کلی از یک زندگی روستایی در کشور ترکیه را نشان میدهد و دیدنی های طبیعی زیادی دارد. اگر گذرتان به قسطمونی خورد بازدید از قصر روم شرقی را در اولویت برنامه خود قرار دهید.

بازارها و تجارت در تور سافران بولو

سافران بولو در زمینه صنعت و تجارت انگور و زعفران پیشرفت بسیاری کرده است به طوری که قطب اقتصاد ترکیه به شمار می رود. تجار و بازرگانان از تور سافران بولو استقبال شایانی می کنند و گردشگران نیز می توانند زعفران مرغوب این شهر را برای سوغاتی خریداری کنند. در کاروانسراهای قدیمی شهر سافران بولو رستوران و کافه وجود دارد که از میهمانان پذیرایی می کنند. امروزه از این کاروانسراها به عنوان هتل استفاده می شود و طرفدار بسیاری هم دارد. اما نقطه عطف تمامی سفرها بازدید و خرید از مراکز خرید می باشد. در سافران بولو می توانید از بازارهای این شهر که مملو از صنایع دستی و محلی می باشد دیدن کنید و در صورت نیاز برای خود یادگاری هایی از این شهر رویایی ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها