سئول پایتخت مدرن کره جنوبی

به خاطر نزدیک بودن فرهنگ بین دو کشور کره و ایران بسیاری از ایرانی ها تور سئول را به عنوان مقصد تور خارجی خود انتخاب می کنند. شهر سئول به خاطر پیشرفت های قابل توجهی که در زمینه تکنولوژی داشته در تورهای لحظه آخری مورد استقبال قرار می گیرد، برای دیدن زیبایی های کشور کره و تور سئول می توانید با رزرو بلیط چارتر به صورت سفر هوایی به این کشور سفر کنید. تعدادی از جاذبه های تور سئول را در نوشتار زیر معرفی می کنیم.

سئول پایتخت مدرن کره جنوبی 

قصر جیونگ بونگ در تور سئول

در تور سئول می توانید به همراه بازدید از قصر جیونگ بونگ از آثار تاریخی و ساختمان های مهمی که در داخل قصر می باشد، بازدید نمایید. این قصر زیبا توسط پادشاه سئول ساخته شده است که شامل موزه مردم شناسی و موزه ملی می باشد. از آثار تاریخی که در این بنا توسط گردشگرانی که با تور به آنجا رفته اند، مورد بازدید قرار می گیرد می توانیم به عمارت Gyeongbokgung و Hyang Won Jeong Pond  اشاره کنیم.

برج N در سئول

در تور سئول حتما از برج «n» بازدید کنید، این برج دارای ارتفاع بسیار زیادی می باشد که به عنوان نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد در آخرین طبقه برج فضای بازی به عنوان فروشگاه، رصد خانه و رستوران در نظر گرفته شده است. این فضای برای زوج های جوان بسیار عاشقانه می باشد و با چسباندن کاغذ هایی بر نردبان پشت بام نمادی از عشق خود بر جای می گذارند.

سئول پایتخت مدرن کره جنوبی 

پارک لورته ورد

در این تور می توانید برای گذراندن اوقات فراغت از پارک لورته ورد دیدن کنید، این پارک زیبا شامل بخش های مختلفی برای گروه های سنی متفاوت می باشد. در این پارک می توانید هم از پیاده رویی دو نفره لذت ببرید هم هیجان سوار شده بر وسایل هیجان انگیز را تجربه کنید. در تور سئول می توانید از آثار مینیاتوری روستاییان که در پارک لورته ورد به نمایش گذاشته شده است لذت ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها