زیپ لاین های مهیج جهان کدامند

گردشگرانی که از تور گردشگری کشورهای مختلف برای سفر استفاده می کنند اکثر اوقات به دنبال لحظات مفرح و هیجان انگیز هستند از این رو هر گاه در شهرهای مقصد تفریحات مهیجی مثل زیپ لاین وجود داشته باشد سریعاً از آن استقبال چشم گیری می کنند. به همین دلیل در این متن به معرفی این زیپ لاین ها می پردازیم تا در انتخاب تور خارجی و تور داخلی مناسب به شما کمک کنیم.

زیپ لاین های مهیج جهان کدامند 

طولانی بودن و هیجان شاخصه های زیپ لاین ها

زیپ لاین کوه هون لی یکی از طولانی ترین و مهیج ترین زیپ لاین های دنیا است که در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. برتری این زیپ لاین به چشم انداز زیپایی از دریاچه تاهو، کوه پیرامید و تالاک بر می گردد. در کنار این زیپ لای زیپ لاینی با مسیر کوتاه تر نیز وجود دارد که با وجود زیپ لاین کوه هون لی از محبوبیتش کاسته شده است. زیپ لاین کوه هون لی در جذب تور کوه نوردی شهرت بسیاری دارد. در شهر نیویورک آمریکا یکی از پرسرعت ترین و مرتفع ترین زیپ لاین های جهان وجود دارد که بر روی کوه بلند هانتر امتداد دارد و طول آن از چندین زیپ لاین بلند تشکیل یافته است. کشور نیوزلند نیز از کشورهای توریست پذیر می باشد که برای جذب تور مسافرتی از اقصی نقاط جهان در رقابت با سایر کشورها است. در نیوزلند زیپ لاین اکوتورس وجود دارد که جزء سریع ترین زیپ لاین های جهان می باشد و از دید گردشگران پنهان نمی ماند.

زیپ لاین های مهیج جهان کدامند 

سفری متفاوت با طعم لذت و اضطراب

ناپل سومین کلان شهر ایتالیا می باشد که دارای زیپ لاینی زیرزمینی می باشد. طول زیپ لاین ناپل تا حدی زیاد است که گردشگران می توانند تقریبا تمام طول شهر را با زیپ لاین مهیج و متفاوت طی کنند. در ناپل می توانید تور متفاوتی را در ایتالیا تجربه کنید. زیپ لاین زیپ فلای سریع ترین و مشهورترین و محبوب ترین زیپ لاین در آسیا می باشد که شهرت جهانی دارد. این زیپ لاین که در کشور نپال قرار دارد چشم انداز زیپایی از طبیعت و کوه های اطراف دارد. تور گردشگری نپال بدون بازدید و لذت بردن از این زیپ لاین نا تمام می ماند. الهام سیر ارائه دهنده خدمات تورهای مسافرتی در ایران .

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها