زیبایی های فریدون کنار

از شهر های شمالی کشور که به دلیل وجود جاذبه های توریستی فراوان میزبان گردشگران داخلی و خارجی می باشد، شهر بابلسر است. این شهر به دلیل قرار گرفتن مابین کوه و دریا جاذبه های طبیعی فراوانی برای بازدید دارا می باشد برای مثال می توانیم به سواحل زیبا و آرامش بخش اشاره کنیم که حال و هوایی خاص را در وجود انسان زنده می کند. به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و مناسب در همه فصول سال مورد توجه قرار می گیرد یکی از زیبایی هایی که قصد داریم به تشریح آن بپردازیم دیدنی های فریدون کنار می باشد. با آژانس الهام سیر همراه باشید.

زیبایی های فریدون کنار

باغ پرندگان و تالاب فریدون کنار

یکی از قسمت های دیدنی که در نزدیکی سواحل خزر واقع شده است، باغی می باشد که به دلیل وجود پرندگان مختلف مورد بازدید قرار می گیرد. دیدن پرندگانی مانند پلیکان، مرغ وحشی و خوتکا از جمله مهم ترین دلایل بازدید از این باغ می باشد که فضایی مناسب را برای فیلم گرفتن از این پرندگان مهیا ساخته اند. در نزدیکی شهر فریدون کنار تالابی با همین نام وجود دارد که به دلیلی داشتن انواع مختلفی از گیاهان و جانوران دریایی به یک محیط منحصر به فرد تبدیل شده است و پردنگان وحشی بسیاری این تالاب را برای گذراندن زمستان سرد انتخاب می کنند. از نادر ترین پرندگانی که به این تالاب سفر می کنند می توانیم به درنای سیبری، عقاب دریایی، قره غاز، عقاب شاهی اشاره کنیم. وجد درختانی مانند بید، شمشاد و زبان گنجشک از دیگر زیبایی های این تالاب محسوب می شود.

زیبایی های فریدون کنار

ساحل فریدون کنار

شاید بعد از بازدید از پرندگان مختلفی که در جاهای متفاوت ساکن هستند، بخواهید مدتی را در آرامش سپری کنید که پیشنهاد می کنید از سواحل فریدون کنار غافل نشوید. در این ساحل می توانید از تفریحات مختلفی مانند شنا، ماهیگیری و قدم زدن در میان ماسه های گرم نهایت لذت را ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها