زیبایی های شهر رم نماد گلادیاتورها

رم آیینه تاریخ و شهر ابدی

رم پایتخت ایتالیا می باشد و در گذشته به پایتخت جهان شهرت داشته است و امروزه تور ایتالیا یکی از پر بازدید ترین تورهای اروپا است. رم شهری باستانی و امپراتوری است که از مهمترین مقاصد توریستی در سفر به اروپا است که مهد هنرمندان بسیاری از جمله میکل آنژ و داوینچی می باشد. آثار تاریخی، باستانی، مجسمه ها، موزه ها و کلیساهای زیبا این شهر را به موزه ای وسیع با آثار دیدنی تمام نشدنی تبدیل کرده است. بلیط هواپیما برای سفر به رم را به آسانی می توانید تهیه کرده و البته ویزا نیز مورد نیاز است. رم در دنیا به زیبایی اش و نیز به مردمان مهمان نوازش و به رستوران ها و غذاهایی هم چون پاستا و پیتزایش معروف است و به دلیل آب و هوای بسیار مطلوبش در تمام فصول سال مملو گردشگرانی است که با تورهایی از اقصی نقاط جهان به رم آمده اند. رم به شهر ابدی نیز معروف است. اگر به این شهر تاریخی سفر کردید هنگام قدم زدن در آن با چشمانی باز همه جا را نگاه کنید زیرا جای جای این شهر هنری پر از آثار میکل آنژ و داوینچی و سایر هنرمندان این سرزمین است که برای لذت بردن توریست ها تعبیه شده اند. دو جاذبه ای که از باید های سفر به رم و تفرجگاه های ثابت تور ایتالیا است را در اینجا معرفی می کنیم.

 زیبایی های شهر رم نماد گلادیاتورها

فواره فونتانا تروی یا چشمه عُشاق

این فواره زیبا به چشمه عشاق و یا چشمه آرزوها مشهور است و مطمئنا یکی از اولین جاهایی است که در سفر به رم مورد بازدید قرار می گیرد و می توان از طریق تورهای یک روزه رم از آن دیدن کرد. افسانه ای قدیمی در بین بومیان شهر رم وجود دارد که می گوید اگر سکه ای در چشمه عشاق بیاندازید باز هم گذرتان به شهر رم خواهد افتاد ولی پیشنهاد ما این است که زیبایی این شهر است که باز شما را به آنجا خواهد کشاند و سکه هایتان را هدر ندهید. در شهر رم هتل های فراوانی نیز وجود دارد که با بافت سنتی و مدرن خود می توانند پذیرای مسافرین تور ایتالیا بوده و اقامت لذت بخشی را برای شما رقم بزنند. در پشت فواره فونتانا ساختمان پالازولی وجود دارد که دارای مجسمه ها و اسب های مرمری زیبا می باشد.

زیبایی های شهر رم نماد گلادیاتورها 

آمفی تئاتر کولوسئوم یا فلاویوسی

در مرکز رم بزرگترین آمفی تئاتر دنیا به نام کولوسئوم قرار دارد که نماد شهر رم است. بنای این آمفی تئاتر بیضی شکل می باشد و دارای هشتاد در ورودی با ظرفیت پنجاه هزار نفر است و از مهمترین مکان های توریستی و گردشگری در رم است. این بنا در زمان امپراتوری فلاویوس ساخته شده و به همین علت به آن فلاویوس هم گفته می شود. این مکان دارای گذشته تلخی است چرا که گلادیاتورها را به واسطه رهاسازی حیوانات وحشی و نمایش های درام اعدام می کردند. فلاویوس نیز از جمله مناطقی است که تورهای روزانه در برنامه خود می گنجانند و طرفداران زیادی نیز دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها