زیبایی سواحل در تور بلغارستان

یکی از کشورهایی که در تور گردشگری اروپا مورد استقبال قرار می گیرد، کشور سرسبز و تور بلغارستان است که سواحل دریای سیاه هم جزئی از این کشور به حساب می آید. برای سفر به تور بلغارستان باید از بلیط چارتر استفاده کنیم تا هزینه های سفر کاهش یابد و البته بلیط هواپیما برای این کشور به وفور و تاریخ های مختلف می توان تهیه کرد. در این کشور برای اقامت گردشگران و توریست هایی که با تور خارجی به این کشور سفر کرده اند، هتل هایی در نظر گرفته شده است. اکنون می خواهیم درباره سواحلی که در تور بلغارستان مورد بازدید قرار می گیرد توضیح دهیم.

زیبایی سواحل در تور  بلغارستان 

سواحل زیبای تور بلغارستان

یکی از محبوب ترین سواحل بلغارستان که در تورها مورد بازدید قرار می گیرد سواحل آفتابی است که به خاطر تابش زیاد نور خورشید این نام را گرفته و در استان بورگاس قرار دارد و در این ساحل امکانات مناسب برای ورزش های آبی و بهره بردن از طبیعت زیبای این منطقه در نظر گرفته شده است. بعد از ساحل آفتابی  دومین سواحل بزرگ بلغارستان سواحل شن های طلایی هستند که به خاطر وجود شن های طلایی که زیر نور افتاب می درخشد این نام را گرفته است. یکی از زیباترین سواحل قاره اروپا به حساب می آید شهرت این منطقه به خاطر چشمه های آب گرمی است که خاصیت درمانی دارد.

زیبایی سواحل در تور  بلغارستان 

ساحل آلبانا و ساحل آهتوپول

اگر در بلغارستان به دنبال سواحل خانوادگی هستید، سواحل آلبنا را انتخاب کنید چرا که سرگرمی هایی برای همه سنین شامل مسیر های پیاده رویی، زمین گلف، پارک های بازی، محیطی آرام و امن برای شنا می باشد. از سواحل صخره ای که مورد بازدید قرار می گیرد سواحل آهتوپول می باشد که برای گردشگرانی که به دنبال ماهیگیری و قایق رانی هستند سرشار از هیجان و لذت می باشد. آهتوپول فاصله چندانی با مرز ترکیه ندارد و فضایی آرام و منظره ای چشم نواز دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها