زیباترین پارک ها در تور مشهد

پارک کوه سنگی در تور مشهد

پارک کوه سنگی یکی از بزرگترین پارک های شهر مشهد است که به عنوان قدیمی ترین پارک نیز شهرت دارد و جزء جدایی ناپذیر تور مشهد است. این پارک که در گذشته در روستای کوه سنگی قرار داشت و این روستا نیز در نزدیکی شهر مشهد واقع بود و با گذشت زمان و گسترش شهر مشهد این روستا به منطقه ای در مشهد تبدیل شد و نام خیابانی که این روستا را به مشهد وصل کرد کوه سنگی گذاشته شد. در تور مشهد بخش وسیعی از پارک کوه سنگی را صخره ها و آب های جاری بر روی آنها تشکیل می دهد و بزرگترین موزه خراسان به همراه سایر زیبایی های طبیعی این پارک آن را به تفرجگاه مهم تور گردشگری تبدیل کرده است.

زیباترین پارک ها در تور مشهد 

ملت بزرگترین پارک تور مشهد

پارک ملت مشهد وسیع ترین، قدیمی ترین و مشهورترین پارک این شهر است و در داخل شهر منطقه بزرگی را به خود اختصاص می دهد. جالب است بدانید بلندترین چرخ و فلک آسیا در این پارک قرار گرفته است که بر فراز آن شهر مشهد در زیر پای شما قرار می گیرد. محال است گذر گردشگری در تور مشهد به این پارک بیفتد و سوار شدن به این چرخ و فلک را تجربه نکند. در نزدیکی پارک ملت دره ای خوش آب و هوا وجود دارد که پارک وکیل آباد در آن استقرار دارد و مورد پسند و مردم این استان و نیز مسافران تور خارجی است. پارک وکیل آباد به لحاظ قدمت و بافت آن به یک مکان توریستی و جذاب تبدیل شده و معمولا مملو از کاروان های تور داخلی است.

زیباترین پارک ها در تور مشهد 

پارک هفت حوض مشهد

هفت حوض زیباترین پارک طبیعی در مشهد مقدس است که بر روی کوه های خلج که خارج از شهر است قرار دارد. این پارک با اینکه خارج از شهر است اما فاصله چندانی از شهر مشهد ندارد و زیبایی طبیعی و وصف نشدنی آن هر گردشگری را چه با تور و چه خارج از تور به سوی خود می کشاند. در این پارک، هفت حوض کوچک قرار دارد که آب آن ها از دل زمین می جوشد و در نهایت به یک حوض خیلی بزرگ جاری می شود و پس از آن به رودخانه ای که در مسیرش قرار دارد می پیوندد و طبیعتی رویایی را برای گردشگران رقم می زند استقبال از این پارک معمولا در اوایل فصل بهار و در تور نوروزی به دلیل ازدیاد آب حوض ها و نیز طبیعت تازه اطراف آن، بیشتر است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها