رکورد داران پرواز در دنیا

اصولاً یکی از دلایل انتخاب سفر با هواپیما هم در تور داخلی و هم در تور خارجی، کوتاه بودن سفر و سرعت رسیدن به مقصد است. در برخی از سفرها زمان به حدی کم است که شاید برخی از مسافرین حس کنند هواپیما به مبدأ بازگشته و مشکلی پیش آمده است. بنابراین رزرو بلیط هواپیما از محبوبیت زیادی بین توریست ها و مسافرین برخوردار است. اما در این میان الهام سیر به بررسی چند سفر هوایی با مدت زمان طولانی و به صورت یکسره پرداخته است. چنین سفرهایی حتی برای کسانی که تجربه زیادی در سفر با هواپیما دارند بسیار خسته کننده است. با مطالعه این نوشتار شاید دیگر به سفرهای چهار پنج ساعته به دید یک سفر طولانی نگاه نکنید. در ادامه با ما همراه باشید.

رکورد داران پرواز در دنیا

سفر از آمریکا به آفریقا

یکی از ده سفر طولانی مدت و پروازهای رکورد دار دنیا پرواز مستقیم از نیویورک آمریکا به یوهانسبرگ آفریقای جنوبی می باشد. این پرواز که با هواپیمای A340-300‎ انجام می شود حدود ۱۵ ساعت طول می کشد. البته این مسیر فقط از آمریکا به یوهانسبرگ مستقیم و بدون توقف می باشد و در مسیر بالعکس یک بار در شهر داکار توقف دارد. یک پرواز ۱۵ ساعته واقعاً خسته کننده است و خصوصاً اگر قرار باشد رفت و برگشت حدود سی ساعت در پرواز باشید.

رکورد داران پرواز در دنیا

سفر هوایی از آمریکا به استرالیا

اما ظاهراً آمریکایی ها باید بیشترین ساعات پرواز را تجربه کنند زیرا پرواز مستقیم دیگری از شهر لس انجلس به سمت ملبورن استرالیا وجود دارد که ان هم در میان ده پرواز طولانی مدت دنیا قرار گرفته است که به صورت مستقیم و بدون توقف انجام می گیرد. در مورد دیدنی های تور ملبورن و استرالیا در نوشتارهای پیشین مطالبی را بیان کردیم. این پرواز با هواپیمای بویینگ ۹-۷۸۷ ‏A300-800‎ انجام می گیرد و پانزده و نیم ساعت به طول می انجامد. البته باید اشاره کنیم که برخی خطوط هواپیمایی به عنوان امن ترین ها نیز شهرت دارند و این گونه پروازهای بلند مدت را به هر ایرلاینی نمی سپارند.

رکورد داران پرواز در دنیا

پرواز از کانادا به سمت چین

سومین موردی که در این نوشتار به آن اشاره می کنیم پرواز مستقیم از شهر زیبای تورنتو کانادا به هنگ کنگ می باشد که توسط ایرلاین کتی پسیفیک به عنوان یکی از مشهورترین ایرلاین های دنیا انجام می شود. هواپیمای بویینگ ۳۰۰-۷۷۷‏ برای این سفر حدود ۱۵ ساعت در آسمان است تا به چین برسد. در مقالات آتی با ما باشید تا هفت رتبه برتر در زمینه پرواز های طولانی و بدون وقفه را نیز برای شما عزیزان معرفی کنیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها