روستاها گردی در تور مشهد

روستا و سد گلستان در تور مشهد

سد گلستان در خارج از شهر مشهد و در نزدیکی منطقه کوهستانی طرقبه قرار دارد که آب آن از کوه های اطراف تأمین می شود. این سد که یکی از سدهای بزرگ تور مشهد را به خود اختصاص داده است مکانی زیبا را در طبیعتی بکر به وجود آورده است که قدمت بسیاری دارد. برای بازدید از سد گلستان می توانید با ماشین شخصی و یا با تور به این مکان بکر بیایید و از چشم انداز زیبا و طبیعت خوش آب و هوای آن لذت ببرید. در تور مشهد می توانید با بازدید از این سد و روستای گلستان حوالی آن یک مکان مذهبی و طبیعی را یکجا ببینید. از جمله تفریحاتی که در این منطقه می شود از آن لذت برد قایق سواری و نیز پیاده روی و کوهنوردی است که بسیار مورد استقبال گردشگران تور خارجی می باشد و زیارت امام زادگان در روستای گلستان بیشتر توسط مردم محلی صورت می گیرد.

روستاها گردی در تور مشهد 

روستا و غار مغان تور مشهد

یکی از مکان هایی که معمولا در آن گردشگران تور داخلی همیشه وجود دارد روستا و غار مغان است. در حدود دو ساعت که از مشهد خارج می شویم به روستای مغان که در جنوب این استان قرار دارد می رسیم این روستا بیشتر به واسطه غاری که در آن وجود دارد مشهور شده است. غار مغان یکی از قدیمی ترین جاذبه های طبیعی و زمین شناختی ایران است و کف غار از سنگ مرمر است درون غار آب خنک و زلالی وجود دارد که از دل زمین می جوشد. غار مغان بسیار تو در تو است و بدون داشتن راهنما حتما گم خواهید شد بنابراین در صورت تمایل برای بازدید از این غار باید در تور غار ثبت نام کنید.

روستاها گردی در تور مشهد 

روستا و سد کارده در تور مشهد

در نزدیکی مشهد روستای کارده قرار دارد که در بین کوه های بلند محسور شده است و با وجود کوچک بودن در طول سال پذیرای گردشگران بسیاری است که با تور خارجی برای زیارت و سیاحت به مشهد آمده اند. در این روستا طبیعت و مکان های دلنوازی وجود دارد که سد کارده گل سر سبد آنها می باشد این سد دارای آب و طبیعت سرسبز است و یکی از بهترین مکان های تفریحی در تور مشهد می باشد و معمولا در این منطقه تور گردشگری وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها