روستای کندلوس نوشهر

از دیگر شهر های شمالی کشور که به دلیل نزدیک بودن به ساحل سالانه پذیرای گردشگران بسیاری می باشد، شهر زیبای نوشهر است. این شهر هم از بیشینه تاریخی طولانی برخوردار می باشد و جاذبه های تاریخی فراوانی را دارا می باشد و در گذشته به اسم گردکل شناخته شده است. این شهر از خاک حاصلخیز و مناسبی برای رشد گونه های مختلف گیاهی برخوردار می باشد و دیدنی های بسیاری برای بازدید دارا می باشد، معروف ترین جاذبه ای که مورد بازدید قرار می گیرد روستای کندلوس می باشد که از بخش های مختلفی تشکیل شده و هر کدام جذابیت خاص خود را دارد که به شرح زیر می باشد. با الهام۲۴ همراه باشید.

الهام سیر مجری فروش بلیط چارتر

روستای کندلوس نوشهر

موزه های روستای کندلوس

در این موزه می توانید آثاری که از دوره های مختلف زندگی اهالی این منطقه به جای مانده و بعدها توسط باستان شناسان کشف شده و قدمت تاریخی آنها مشخص شده را ببیند. این اشیاء شامل ظرف های قدیمی، صنایع دستی و کتاب هایی با خط گذشتگان می باشد. در موزه گیاه شناسی گونه های مختلفی از گیاهان دارویی قرار دارد، از دلایل تشکیل این موزه آب و هوای مناسبی است که در این منطقه غالب بوده و زمینه را برای رشد گیاهان دارویی فراهم کرده است. به مرور زمان و با گسترش این موزه امکان صادر کردن گیاهان دارویی به شهر های دیگر و حتی کشور های مختلف فراهم آمده و مورد استقبال هم قرار گرفته است.

خرید بلیط هواپیما از الهام سیر

روستای کندلوس نوشهر

تاریخچه روستای کندلوس

در شهر نوشهر، روستایی واقع شده که به دلیل داشتن جاذبه های فراوان مورد بازدید گردشگران و توریست ها قرار می گیرد. این روستا با داشتن آب و هوایی ییلاقی و طبیعت خاصی که تحت تاثیر همین شرایط به وجود آمده و چشم ها از دیدن این همه زیبایی شگفت زده می شود. قدمت این روستا به قبل از اسلام باز می گردد و آثار تاریخی که از آن دوران به جا مانده است گواه بر این موضوع می باشد، بخش های مختلف کندلوس شامل گیل کلا، میرکلا و پیده می باشد.

تور استانبول | تور آنتالیا | تور تفلیس

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها